Poradíte hry pro dospělé na narozeniny pořádané venku?

05.06.2012

Ahoj všem, o víkend děláme oslavu narozenin pro cca 15 lidí, výhradně dospělých a ráda bych (pokud bude zájem) udělala na lepší seznámení pár her. Měla jsem představu, že bych udělala dvě družstva a soutěžily by v něčem pro pobavení. Asi nic moc příliž pohybového :s: , nevím, kolik toho budou mít upito :s: Napadlo mě nakreslit kartičky s různými obrázky (třeba půllitr) a těch by bylo na zemi rozházených víc a oni by museli zapsat po minutovém prohlídnutí které si pamatují, případně vypsat co nejvíc značek aut nebo jmén od určitého písmene nebo něco v podobném smyslu. Ale nic z toho není příliš k pobavení je to takové suché. Možná skákání v pytli :s: Nebo jedni budou hádat např. zvíře, které druzí popisují. Poraďte něco co se vám osvědčilo. Napadla mě oblíbená obíhačka židlí s ubíráním počtu, ale všechny budou plastové, takže by se asi rozlámaly:-)Děkuji

Kliknutím vložíte smajlíky:

Všem děkuji za příspěvky, akce se velice vydařila. Prochechtali jsme se od 14 h až do 4 hodin ranních :s:

Zařadila jsem seřazování mlčky dle roku narození, provlíkání cibule nohavicemi, obíhačku židlí, seřazování mlčky dle velikosti (pak jsme se rovnou vyfotili, stojíme tam jak trestanci v řadě) :s: , prolézání obručemi (dvě družstva, všichni se chytí v řadě za ruce a první si na sebe navlékne obruč a bez pomocí rukou je musí prolézt končetinama a přehodit na dalšího až do konce řady), vozili jsme se na trakařích a radváncích na čas, nafukovali jsme dlouhé kroucené balonky na čas. Všichni děkovali a dobře se bavili. Tak díky i vám! :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Kdyby se ti chtělo fotit, tak budu samozřejmě ráda. Něco takovýho chechtacího by se hodilo. Potřebuju je seznámit, zná se málokdo. Věk tak mezi 28-40. Jen asi ne něco vyloženě na zemi, nemá být moc teplo a asi bude vlhko :a:

Ahoj tak co třeba napsat na papírek jméno zvířete nalepit to jednomu člověku na čelo (ten NEBUDE vedět co to je!!!) a ostatní odpovídají a kladené otázky osoby co je zvíře ANO-NE. Pokud má třeba někdo activity ty také zabaví (i ve více lidí jsme byly po trojcích třeba ) :) A nebo ted se bavíme partičkou dávají na Primě v pondělí večer a hrajem různé scénky (tam si berem inspiraci) :one:

ahoj na mé svatbě jsme hráli žďouchanou lžicí do balonku a dost jsme se u toho nasmáli,jsou u toho zajímavý pohyby :s: ,uvážeš lžici na špagát ten si uvážeš kolem pasu necháš lžíci vyset asi 10-15 cm nad zemí a zajímavýma pohybama jsme se ji snažili dostrkat do cíle nebo když už máš tu lžíci můžeš přenášet vodu do sklenic nebo místo obíhání židlí je docela sranda kloboučková co byla ještě sranda když jsem prostrkovala svýmu manželovi "ženichovi" nohavicí cibuli nebo citron a proti mě soupeřili tchýně a mamka zase na svých mužích ,no neměla jsme šanci ,asi léta praxe :s: :s: ale sranda byla :s:
nebo je i dobrá normální vybíjená bude vás na to dost :-D

In reply to by lucius.lucik

ano tu cibuli prostrkuješ od spoda ,kolem onoho místa a zase druhou nohavicí ven ,normálně obouma rukama si pomáháš ,můj manžel měl úzký nohavice tak nám to šlo hůř :s: já myslím že to můžeš strkat jak chceš :-)výhoda bude když bude mít někdo kraťasy :s: :a:

my na takových akcích obvykle házíme podkovy, akorát asi bude problém takhle na rychlo na to sehnat vybavení

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka