Vezmete mě mezi sebe?

23.05.2012

Ahojky, zdravím všechny a doufám, že mě vezmete mezi sebe. Příští měsíc už se chceme začít snažit o druhé mimi. Máme čerstvě 2letou holčičku, je to hrozný ďáblík, tak snad to nějak zvládneme :O

Ahoj holky, tady bych se ráda k vám přidala. Máme už holčičku 4 roky a před dvěma týdny jsem vysadila HA, tak uvidíme jak to půjde. U první jsem otěhotněla třetí měsíc.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Že by už? :///: Na cvičení nechodíme, protože s ní je kolikrát trapas jít i ven, je hrozně uvztekaná, tvrdohlavá a vždycky akorát dostane před lidma na zadek ;) Takže se i celkem bojím jak to zvládnu pak se 2 dětma :00: Chodíme akorát pravidelně na bazén, ale s tatínkem. A moc rádi chodíme na výlety, na dětská hřišťátka a do dětských center :€s€:

In reply to by pusi24

A je je malá znamení? Naše je beran a je to přesně jak píšeš, příšerně tvrdohlavá. Kolikrát nepomůže ani dát na zadek, ale pořád jenom vysvětluju a vysvětluju...proto jsme taky s tím druhým čekali, ale stejně si to nedokážu představit jak to pak budu zvládat.
Bazén má malá taky moc ráda, ale jsem raději, když jde s tatínkem a já můžu vegetit nebo si doma něco udělat.
Co dovolená, plánujete něco? :a:

Ahojky, ráda bych se přidala mezi váš, mám kloučka, který bude mít 2 ročky v srpnu a právě jsme se začali snažit o druhé miminko :))

Ahoj, my se sanžíme od února, máme doma 2,5letého syna. Zatím se nám nedaří, tak budu držet palce ať se nám i Vám brzy zadaří :€O:

In reply to by Terezzka

chtela bych hezky navazat na rodicovskou,ktera mi konci presne za rok,tak doufam,ze se nejak do 3 mesicu zadari. A tobe moc drzim palecky,at se zadari hned nasledujici mesic :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jeee,tak to gratuluju! Hlavne at je vse v poradku! Nevolnosti uz zacaly? Me bylo u dcerky spatne nejak od toho 8tt do 12tt. Nastesti nic hrozneho,mela jsem stesti,ze jsem na to moc netrpela.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka