Umělé mléko

10.04.2012

Ahojky holky. Potřebovala bych poradit, mám 10týdenní holčičku, od počátku jsme na UM- prvně Beba, pak Nutrilon comfort, Nutrilon anticolic, malá trpí na koliky, bolení bříška... Nutrilon anticolic na to zabral, ale zase po něm nesrajdí :( , zkoušela jsem obyč nutrilon a po něm řve :00: ... Takže jsme se vrátili k Nutrilonu anticolic a malá se vykaká jen s rourkou- pomáhám ji po 4-5dnech. Vím, že by se to nemělo, ale co mám dělat?
Dávám ještě kapičky na prdíky Lefax a probiotika Biopron... Myslíte, že mám zase zkoušet nějaké jiné mléko nebo zůstat u anticolicu a nekakání?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,každému miminku sedí jiné mlíčko,nevím jakou Bebu jste měli na začátku,ale nám třeba nejvíc seděla beba sensitiv( jen v lékárně) proti bolení bříška, a zácpě..nutrilon nám neseděl vůbec,po comfortu řval a měl místo břicha beton a normální nutrilon zvracel..tak bych zkusila baby calm,a trošku té kojenecké vody..ona rourka nijak nevadí,my ji taky jednu dobu používali často a i moje kamarádky a žádné následky to nezanechá ;) to jsou pověry..rourka je luxusní vynález :one: pokud nemá bolesti a netrápí jí to,kakat se naučí stejně,ale myslím,že by na Um měla kakat častěji než po 4-5 dnech..

In reply to by Kytiii

dáváme čajíček na bolení bříška, masírujeme, nahříváme pecičkami, cvičíme nožkama a prostě ji to nejde, je to taková zelená mazlavá pasta, asi to nemůže vytlačit :(, jinak nám to mlíčko sedí... jenom se bojím, abych jí tím pravidelným používáním rourky neublížila :(

irena1111

Ahoj, já s tímhle nikdy problémy u malé neměla, od začátku jsme byli na Sunaru a žádné koliky neměla. Myslím že ani časté používání rourky není to pravé. Zkus masáže bříška, cvičení nožkama, nahřívání bříška atd.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka