pro stálice :-)

03.11.2011

tak se jdu zase po nějaké době pochlubit našimi dětmi ♥ jsou to zlatíčka, sice moc živí, ale hlavně zdraví :girl: :cc): :heart: :heart: :heart: sice tu už těch co tu bývaly kdysi moc nechodí, ale snad si na nás ještě někdo vzpomene :s:

Nevím jestli stálice, nakouknu už opravdu jen příležitostně, ale ráda vás vidím :a: Jsou to zlatíčka hnědoocí :girl: :cc):

In reply to by Tesa

práci zdar matko :s: no rostou seč můžou, ale mě nepřemůžou :s: :s: :s: :s: v sobotu Matouškovi budou už dva, ty brdo až ted si začínám uvědomovat, že za chvíli ze mě bude stará bába a doma žádné miminko, ale dvě drzé háďata :s: :s:

In reply to by coopis

:s:
Leu teď měla 1,5 roku a mám takovej dojem, že když bylo Toníkovi 1,5 roku, tak byl pořád miminko a tohle dítě tak rozhodně teda nevypadá...nebo se mi to tehdy zdálo, že je ještě malinkej a už nebyl?
máš pravdu, za chvíli to budou drzý háďátka :s:

In reply to by Tesa

:sick: už rok a půl? Panečku, kde to nabrala?? Fakt sem žila v domění, že je od Matouška víc mladší ://: To už je z ní velká princezna... a nemáš náhodou nějakou společnou fotku těch tvých dvou miláčků? Ráda bych se zase pokochala :heart: Jinak já mám u obou dojem, že po roce už nebyl miminko ani jeden, mají zvláštní povahu, nějakou zrychlenou nebo nevím jak to popsat, prostě co začli chodit jen víc a víc raubíři :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka