Testovat nebo počkat?

28.07.2011

Ahoj,už pár dní mám těhu příznaky (bolení v prsou a vystouplé modré žíly na nich,sem tam křeče v podbřišku,dnes mi podruhé bylo ráno na zvracení),ms mám dostat až v neděli,ale jsem 15.DPO,12.DPO už jsem si TT dělala,ale byl negativní. Co myslíte,mám počkat do ms,nebo už testovat? Mám strach že to bude zase negativní :?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já jsem při prvním těhu měla 5 negativních testů, dostala jsem menstruaci, pak jsem špinila.... Otěhotněla jsem v květnu a zjistila to z testu až v červenci.... Někomu roste ze začátku hcg pomaleji a test to nemusí poznat.... Myslela jsem si, že mám zánět močáku, že jsem chodila tak často čůrat a pořád jsem si sahala na břicho (až později mi docvaklo, že to byly příznaky těhu :) )
Takže teď můžeš mít klidně i 10 negativních testů a může to být ok., počkala bych až do očekávané menses a koupila si hlavně citlivější test (Mamatest 10)
Přeji hodně štěstíčka :)

sice nejak nechapu jak muzes byt uz 15dpo kdyz mas mit MS az v nedeli ale to je jedno,idkyz jsou vyjimky
myslim ze je jeste brzy test bych zkusila az v nedeli z ranni moci :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Po 3 rokách právě takového testování z nedočkání a stejně to bylo vždy negativní už se člověk normálně bojí,fakt mám strach abych si to nevsugerovávala,ale tak snad si nevsugeruju bolest prsou,ta je nesnesitelná :00:

ahoj, udelej si ho zitra z ranni moci, budes 16dpo a pokud jsi tehu, uz tam musi jit neco videt :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka