VÝPOVĚĎ KOOPERATIVA

31.05.2011

Holky:
Zajímalo by mě dával někdo zrušit důchodové připojištění po 10letech?

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

My to chceme zrušit po 6letech, ale ze 25tis. nám dají jen 6tis. tak by mě zajímalo, jestli po 10ti letech mi nechají celou tu částku.

In reply to by DANIELKA

no to je jasný, že ti budou nakecávat, ať tam zůstanete. já rušila po cca 8-9 letech a vrátili mi sakra málo, ale mám teď mnohem lepší pojistku a za pár let na tom budu líp než s kooperativou :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Musí si to pozjišťovat u svý účetní nebo u účetních, kde byl zaměstnaný v té době, co využíval zvýhodnění. Ale jinak by měli být schopni to vyjet i na finančáku...Jinak já letos dodaňovala švárovi pět let a doplácel cca 2000,- a měsíčně platil cca 500,- tuším ....

In reply to by DANIELKA

Musíš to dodanit i zětně. Z kooperativy by ti měl dojít papír, který přihodíš k ročním příjmům a pak podle toho co jsi si odečítala to dodáš za všechny roky do paragrafu č.10 a dodaníš. Oni si to dohledají, takže to budeš muset dodanit za všechny roky, ne jen za ten poslední... Prostě vše co ti díky tomu vyplatili musíš vrátit, protože jsi porušila daný paragraf pro odečet v zákoně o dani z příjmů tím, že jsi danou pojistku zrušila předčasně :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka