Screening v 1. trimestru - pohlaví mimi

02.02.2011

Holky mám dotaz, řekli vám některé na screeningu v 1. trimestru, že to bude holčička? A zůstalo to u toho? Nebo se takhle brzy pozná jen chlapeček? My jsme u prvního těhu věděli o Honzíkovi už od 12. týdne, ale mám pocit, že holčička je taková nejistější..

Janišššta

Nevím, moc byh tomu už ve 12tt nevěřila. Mojí kamarádce se stalo, že jí celý těhotenství říkali že to je na 100 procent kluk a na porodním sále se z kluka vyklubala holčička, takže nikdy tu jistotu stejnak nemáš :/

je to nepřesné v té době, kamaráce řekli holčičku a má ji, ale myslím fakt, že to není úplně dobře vidět, všechno se teprve vyvíjí... mě řekli v 16tt chlapečka na víc než 90%, v té době si myslím,že už to poznat jde, když je mimčo dobře natočené, ale ten 12tt - no to fakt je brzy

už jsem to psala kdysi v našem seznámku říjňátek - já byla na screening ve 12 tt ve FN Olomouc u fakt dobrého a vyhlášeného dr.,ten mi řekl,že to bude holčička (ptala jsem se ho,jestli třeba ten pindík nemůže ještě přirůst-říkal mi že nee-hrozně jsem to tehdy ořvala,chtěla jsem hrozně chlapečka :e): ). NO a pak jsem tam byla znovu ve 20 tt a chlapečka na UTZ jsem poznala pouhým okem i já :D . A to už se nezměnilo-máme raubíře Davídečka :heart: . Takže bych na ten screening ve 12 ttt moc nesázela ;) :a:

In reply to by xpetka

chtěla bych se zeptat, jak ten screaning probíhá - zda se to dělá vnitřkem, přes... no však víte, nebo se s tím jezdí po břichu?
Kdyby to bylo to bříško, přizvala bych manžela, jinak bude mít STOPku!!!

S tou holčičkou je to asi horší, to že doktor pindíka nevidí, ještě neznamená, že tam není.. Ale jak jsem psala, nám kluka řekli už v tom 12. týdnu a už u toho i zůstalo..
Tak se nechám za měsíc překvapit, jestli něco řekne nebo ne.. Ono je to stejně celkem jedno, co to bude. Jen se těším, až to budu vědět a budu mimi oslovovat jménem... Však to asi znáte :)

No já bych tomu taky nevěřila, nám dokonce na screeningu ve 20 tt říkali holčičku a nakonec na 3D ve 24tt z toho je chlapeček :D

ahoj, no ja bych tomu neverila, v gennetu na pan doktor rikal, ze se to jeste nepozna, a ze kdyz to nekdo rika, tak se casto splete. mimochodem, moji svagrovy rekli ve 20. tydnu holcicku a pak se z plodove vody zjistilo, ze je to kluk.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka