Hloupej dotaz - o budete vařit?

02.02.2011

Ahoj holky, mám takovej blbej dotaz - co budete o víkendu (nebo kdykoli jindy) vařit? Zachraňte mě a inspirujte!! Mně je pořád blbě, nemám na nic chuť a vymýšlet, co budu vařit je pro mě utrpení. Mám s tím potíže vždycky, ale teď je to ještě o moc horší.. Chystám se zítra na nákup, tak se musím připravit :)

Už aby ty nevolnosti skončily :|€|:

Tak my jsme třeba včera měli kapra se zeleninou a brkaší (ryby jsou jedniný maso, který je náš prcek ochotný jíst i ve větším než stopovém množství), předtím jsme mělí kachnu a co bude víkendu ještě nevím. Asi vyndám divočáka z mrazáku a bude guláš.

já vařím o víkendu většinou na 2 dny (v neděli chodím dopol. na spinning a manžel by uvařil jen těžko ://: ), takže teď plánuju buď knedlo,zelo,vepřo (to je teda dietní :s: :€m: ) nebo řízky naruby s brambor. kaší-ty milujeme všichni včetně Davči :e): :a:

Ahojky, tak já jsem vařila segedinský guláš s br. knedlíkem, kuře, dneska sekanou s br. kaší, tu mám i na zítra, potom asi kroupy se zelím, králíka na česneku, udělám i nějakou rybu, rizoto, mám v plánu i palačinky a zítra chci ještě upéct český buchty :-)

In reply to by zuzkaj

téééda ty jsi kuchařka s velkým K! :) Až mi sliny tečou! Každý den takové pořádné dobroty! Já vždy vymýšlím něco rychlého, ale někdy to i tak zabere celé dopoledne. Pokud se dcerka zabaví, tak se to dá, ale jak mě v jednom kuse odtahuje od plotny, to potom nestíhám nic...

In reply to by Luci80.1

Jé, děkuju za pochvalu. Musím říct, že vařím opravdu ráda a mám to štěstí, že mám zatím spavé dítko, takže na to mám i čas :-) Jinak těsto na buchty už se dělá v domácí pekárně, tak jsem zvědavá, jak se povedou. Koupila jsem jak tvaroh, tak mák, tak povidla, to si zase dáme do nosu :-)

já jdu dneska dělat fazole z plechovky, do kterých opeču točeňák a přidám trochu cibule. K tomu čerstvý chléb. Rychlé, levné, vynikající!!!
Na víkend asi sekanou s bramborovou kaší, protože na kaši teď ulítávám :-)
Dobrou chuť :-) Dostala jsem z toho hlad!

Teda, vy jste zlaté, děkuju!! Asi si začnu psát seznam, ze kterého teď těch pár týdnů, co mi bude špatně budu vybírat. Nebo spíš manžel bude vybírat :)

Ahojky :), v pátek budou gnocchi se špenátem, masíčkem a smetanou, v sobotu bude obalovaný květák s brambůrkem a v neděli kuře na paprice ( asi s těstovinou ) :)

U nás moc rádi jíme kuře na paprice s knedlíkem, syn to vyloženě miluje, ale na víkend plánuju špagety. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka