Ochlupení na břiše

22.11.2010

Maminy,nemáte zkusšenost proč se dělá na břiše v těhotenství ochlupení?Jsem v 16+1 tt a břicho mám jak prales chlupaté......,bude to po porodu pryč????

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,ja kdyz cekala dcerku,tak sem nebyla chlupata vubec...jsem tmavy tip a chlupatim docela hodne,od 15ti si musim depilovat chloupky pod nosem,abych nebyla knirac :s: Ale jak sem byla tehu,zmizelo to...po porodu se to zase vratilo! Ted cekame druhe mimi a jsem chlupata dost,bricho mam taky hodne chlupate...tak uvidime jestli to bude kluk,vypada to tak...ale na genetice si pan doktor tipnul devcatko,ale neni to jiste...:)

Tak jsem byla jak medvěd a v prvním trimestru jsem měla hrozné akné na zádech, jinak ne a vlasy super. Máme z toho chlupatého pupku Matěje. Jsem skoro 2 roky po porodu a je to celkem dobrý. Nějaký chloupy zůstaly, hlavně tam jak byla linea negra.

Lištička Kačka + Matýsek

Já čekala holčičku a hned na začátku mi začalo chlupatět břicho, pak se mi začal dělat knírek :r: a občas chlupy na bradě. Nikdy jsem s tím neměla problém. A nemizí to. Je to hormonama. Jsem půl roku po porodu a pořád je to stejné.

In reply to by hanci.hp

Knírek mám také:-(,akné až chronické na obličeji,krku,zádech:-(Vlasy ani nemluvím katastrofa ani žehlička je nedokáže zkrotit:-(U prvního syna jsem to tak neměla:-(Ale je to už 10 let.Jinka pořád strašnej hlad,každé 2 hodiny musím jíst,ale zatím mám nahoře jen 1,5kg což je snad dobré.

měla jsem to taky,zato můžou hormony a prý většinou klučičí,nejspíš čekáš kluka,ale nemusí to být podmínka,u mě byla :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No mne se to udělalo pokaždé, hrozné akné na zádech a po obličeji chlupy na břiše atd. Všichni mi povídaly to je holka ubírá krásu, ale jen já věděla své, u obou jsem tušila kluky a nesekla jsem se. Tentokrát je to jedno a to samé, jsem 16+4 a mám ten samý problém, moje Dr říkala, že je to možné, že to dělá více mužského hormonu v tělě, ael není to prokázané, no ale jak já tuším tak čekáme Benjamína. Jo jinak co si holk ymyslíte o tomhle jménu? Já chtěla vždy Mikuláše, ale nikdy mi to neprošlo. Teď by jsem chtěla Benjamína nebo Matouše, oba pro význam jména. Benjamín jako nejmladší syn v rodině a Matouš je v překladu dar boží, což vlastně je, už jsem děti mýt neměla. Jinak Prvnví syn je Robert a druhý Vojtěch, příjmení bude Kordula

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka