Osuška pouští chloupky

22.09.2010

Moc to tu nepatří.Ale je nás tu hodně mamin a "hospodyněk",tak se ptám.Stalo se Vám,že jste koupily ručník,(ten s obrázkem,prodávají se u vietnamců) a pořád při utírání pouští jemné chloupky.Koupila jsem na MMB nový, synovi do plavání a nevím co tet s ním.Už dříve jsem koupila občas osušku u vietnamců,ale dříve mi to ještě neudělalo.
Nemáte některá radu krom toho,že ho mám vyhodit :( ?

Kliknutím vložíte smajlíky:

nám přivezla babi krásnou velkou huňatou osušku ze Španělska a je to teda děs. Pouští taky ty chloupky, když jsem jí vyprala a poprvé se do ní utřela, byla jsem červená, jak opařená jsem vypadala :€[€: Tak jsem jí několikrát za sebou jen prala a prala a pak jel jednou manža na fotbal, tak jsem mu jí strčila do tašky, až se tam bude sprchovat, ať jí prubne..... :€): Holky, přijel z fotbalu a zíral na mě, co jsem mu to dala za osušku, že byl červenej jak rak, vůbec se neutřel, že už jí víckrát nechce :n: :s:
Tak asi taky poletí :zadek:

Muzes zkusit vyprat ve vode s octem v pracce na 60 a poradne vyzdimat. Nevim, jestli to pomaha od chloupku, ale od toho, jak ty osusky nesajou, to pomaha.

Mame stejny problem, akorat ja ji nekoupila u vietnamcu ale v norm ob. a stala 300 :00: uz jsem ji prala tolikrat a porad ma malej na sob chloupky tak ji nepouzivam ;) ale rada by se hodila :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka