Zvracení u 14měs.dítěte

26.04.2010

Holky pomoc.Malá mi od 4 odpoledne už 4x zvracela.Nejdříve to vypadalo na čaj a tet už i dnešní oběd-vařené vepř. maso a brambory.Vůbec nevím co jí dát pít,když to hned z ní vyletí.Na jídlo vůbec ani nepomýšlím.Dokola se převlíkáme obě.Poradíte mi prosím.Děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by matizek

on je právě lepší hodně oslazenej, protože to má právě příznivý účinky na ten žaludek. proto se třeba doporučuje u dospělejch po douškách coca cola, protože je hodně sladká. ale to neva, hlavně že ted nezvrací, tak at je to dobrý!

ahojky, určitě podávej vychlazenej černej čaj-sladkej, ale musíš jí ho dávat po lžičkách, jak má podrážděnej žaludek, tak vyhodí i pití, když ho dostane víc najednou. takže po lžičkách pomalu a pořád. jídlo nedávej žádný, ani mlíko a kdyby to nepřešlo do rána, určitě zajděte k dr., u zvracení se udává, že když trvá víc jak 12 hodin, je potřeba zajít kvůli možný dehydrataci k doktoru

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Teplotu nemáme.Uvařila jsem jí slabý černý čaj a vychladila.I ten čaj z ní letěl.Tet už přes hodinu nic nezvracela,tak se to snad uklidnilo.O tom roztoku jsem neslyšela,uvidím co v noci a zítra.Díky.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka