Snaha o miminko

06.02.2008

Tak se snažíme s přítelem o miminko. Teprve sice jenom měsíc ale i tak se moc těším až zjistím, že jsem těhotná... Jak dlouho jste se, vy holky, snažily o miminko??

Ahoj holky,to není nic.NAše snažení už trvá 2 roky.Je to docela hrůza,ale co se dá dělat.Mějte se pěkně.Pá Viola

Nám to trvalo u prvního rok a teďka se snažíme o druhé a to od listopadu,tak uvidíme. Snad nám to tak dlouho už trvat nebude.

ahoj, jsem se taky snažily 4 měsíce..vlastně ten čtvrtý to vyšlo :) a musim říct, že první tři měsíce jsem si to přála strašně moc, aby to už vyšlo-takže jsem byla vždycky zklamaná...a až teď jsem si řekla dost! Nemyslela jsem na to a už jsem počítala s MS a hle..na testíku // :one:
takže rada zní: nemyslet na to a nechat tomu volný průběh!

Ahoj, nám se zadařilo ve 4. měsíci, takže docela brzo. Myslela jsem na to jako každá snažilka, ale je fakt, že nikdy jsem nebrečela, když přišla MS a tenhle fakt jsem brala dost v pohodě, až mi to přišlo zvláštní, když jsem četla, že to holky obrekávají.... Ale každá to máme jinak a ty se určitě dočkáš!

ahojky vítam tě tady..my se snažíme od září...a tayk zatím nic, ale každa se jistě dočkáme až bude příroda chtít :||):

Věroušek

Nam se to povedlo hned na poprve. Vypocitala sem plodne dny a bylo to. Vsem snazilkam drzim moooc palecky aby jim to konecne vyslo a mohli se tesit na mimiska jako my ostatni :one:

Ahojky...my jsme se tehdy ještě s přítelem snažili 2 roky a pak když už jsme to neřešili,tak jsme 4 dny po svatbě zjistili,že čekáme mimíska. Asi je to hold individuální.

ahojky, nám se to povedlo 3 měsíce po svatbě-takže téměř okamžitě:-) Každopádně je to individuální. Někdo potřebuje více času. Určitě nepropadej panice. Chce to hlavně klid a pohodu:-)
Tak držím pestičky:-)

ahoj já loni v květnu vysadila, a v červenci to bylo a to jsme spolu spali za ty 2 měsíce 2x, taky se dočkáš, hodně štěstí

AHojky,my se nesnažili ani ne dva měsíce a zjistila jsem,že čekám mimi.Sice jsem pak potratila..holl bylo miminko asi nějak špatné no :( ale přeju hodně štěstí

Čauky,
nám se to poštěstilo čtyři měsíce po svatbě. A to jsem po dvou měsících začala propadat panice, že se na nás štěstí neusměje. Pak jsem na to nějak přestala myslet a vyšlo to.
Přeji vám hodně štěstíčka a dravé spermijky, protože na těch moc záleží :s: a hlavně buďte v poho. Lenka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka