První cesta na pohotovost

17.11.2009

Ahojky tetičky,
tak jsem zažila dneska s Verunkou první krutou noc, kkdy se z toho vyvrbila nakonec cesta na pohotovost. Verunka mi asi od neděle začala pokašlávat a pšikat. Kašel nebyl nijak hrozný, ke všemu jsme byli v pátek u doktora a ten jí poslouchal a nic neslyšel, tak jsem si říkala že to nic nebude. V pondělí jsme byli na rehabilitaci a jakmile jsem Verču v ordinaci vyslékla hned chytla škytavku, což naznačovalo že jí asi obešla zima, neboť nikdy za tu dobu co tam chodíme tam škytavku nedostala a najednou jí chytla. Nebylo to nic příjemného při tom cvičení, ale zvládla to a ke všemu se naučila i nový cvik na bočku. Paní doktorka nás opět pochválila, že noženky máme opět o kousilinek níž, ale že by to chtělo ještě ten další kousek, aby už ležela pěkně na bříšku.
Cestou domů mi začala kuckat o hodně víc, ale ještě to nebylo nic hrozného, toho jsem se dočkala až večer a hlavně v noci. Kolem půlnoci se probudila na jídlo - vypila 45ml a rozkašlala se takovým způsobem, že všechno vyzvracela. Celá se pozvracela, tak jsem jí převlékla a ona usnula. Ve 3 ráno se probudila na jídlo, to vypila 50 ml a sice opět záchvat kašle, ale naštěstí to v ní zůstalo. Před 6 hodinou se opět probudila a vypila 30 ml a usnula. Po hodině řev, tak jsem jí přiložila k prsu s tím, že si jen cucne a usne. U prsa se vztekala a plakala, tak jsem jí udělala 30ml a dala jí to. Vypila s bídou 5ml a opět záchvat kašle a zvracení. Vyzvracela snad i to co snědla v 6 a ve 3 kolik toho bylo. Byly to úplné hlenové zvratky - prostě sliz. Chuděrka z toho byla úplně vysílená, že už zase chtěla spát. Na nic jsem nečekala a oblékla jsem ju a šla vzbudit ségru zda by se mnou nezajela do Prostějova na pohotovost. Tak jsme jeli. Celou cestu spala a v čekárně taky. Vysílená a hlavně hladová.
Paní doktorka jí poslechla, prohlídla a konstatovala, že zatím to nemá na průduškách ale pouze na horních cestách dýchacích, ale i přesto nám předepsala kapky na kašel Tusin a antibiotika Ospen 400. Tak doufám, že se po tom Verunce alespoň trošku uleví. A ještě mi nařídila dávat už čaj, že potřebuje hodně tekutin. Od příjezdu domů z pohotovosti spinkala 4 hodinky a pak se probudila. Nutrilon jsem jí nedávala, jen jsem jí přiložila k prsu, bojím se že mi nutrilon zase vyzvrací, přece jenom mléko vytváří hleny. U prsa vydržela v klidu a něco ze mě vytahala neboť už opět spinká. Snad bude dnešní noc klidnější a už s emi nebude dávit. Sice u kojení zase kašlala, ale snad antibiotika brzo zaberou a bude Verunka zdravá. Jako bychom toho neměli už dost s těmi našemi problémy.
Zítra mám jít k našemu doktorovi tak budu muset zavolat i na rehabilitaci zda s ní mám jezdit, když bere antibiotika. Cvičení dneska vynechám neboť je beruška úplně grogy. Už vím jak se citila MiškaT. když se jí v noci dusil její syn. Já jsem byla úplně v šoku když mi Verunka začala před očima rudnout a nemohla popadnout dech, jelikož než to vyzvracela tak nevěděla chuděrka co dělat a já jí nemohla nijak pomoct. Snad to byla první a poslední taková noc.
Držte nám palečky ať se z toho brzo dostaneme.

tak mi to samé máme už přes týden, začalo to nevinou rýmou a ted má kašel jako hrom, má nasazené antibiotika a dnes mi přijde že už začala alespon trochu vykašlávat, ty malé miminka to ale neumí vyplivnout tak furt nad ní stojim a bud jí to odsaju nabo utřu co má na puse, spí se mnou v posteli a manžel na gauči,protože na boku spat nechce jen na zadech,tak když se začne takle dusit tak jí rychle otočím na bok, je to strašný,ale každý den si říkám že to přeci jen už někdy musí skončit,tak se drž

Jejej,chudinka malinká. :( Takhle malá a už vyfasovala antibiotika. :(
Taky se toho bojim.Mám doma zrovna nemocnou pětiletou dceru a bojim se,že to ten náš 14 denní drobek taky chytí.Snažíme se je od sebe držet,ale moc se nedaří.
Tak vám držim palečky,ať je tomu vašemu drobečkovi brzy dobře. :) držim palečky. :) :k: :a:

leničko, přesně vím, o čem mluvíš, broučku vydržte, je to hrozný, když je tak malinký miminko tak nemocný, my skončili v nemocnici, taky neměla nic na průduškách, ale taky nám dali radši antibiotika :( ted už jsme dobří, ale bylo to moooc smutný :( tak se držte berušky, držím pěstičky, papa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka