Holky jsem stoho celá poprděná.....

12.11.2009

Dneska ráno jsme vstaly já dala malinkou pod hrazdičku a šla ji nachystat jídlo a slyším funění....,.Kouknu do obýváku pod hrazdičku a to naše nádherný sluníčko bylo přetočené na bříšku... :\x: bože mám radost...a celý den to dneska pořád ještě skoušela!Jsem na ni pyšná...to je takový zlato :h: ....Zítra pokud to vychytám nahraju vydejko a hodím ho sem at kuknete....dneska ji byly 4 měsíce a 5 dní....No já jsem stoho hotová ještě ted.... :C]]: A to jse myslela že jsme pozadu!No nejsme! :°O°:

Kliknutím vložíte smajlíky:

taky gratulujeme, je to super!!!!!!!!!! Jak se máte holčičky? My byli na 5ti měsíční včera a na poslední hexavakcíně, vážíme 7,4kg a měříme 64,5cm! Jsme velcí :#~: , malej už se taky konečně zbavil rýmy, tak jsem šťastná :qu:

In reply to by Stanna

Docela to jde...malá byla tedka delší dobu nemocná,do toho měla zánět středního ouška tak to bylo pěkně napalici....No my byli dneska na 4 měsíční kontrole...malá váží 6440,ale kolik měřím to neví,nikdy mi ji nezměřily.Ještě ráno na Plicním,kvuli kontrole ramínka....a paní doktorka říkala ještě týden a mužeme mýt naušničky...Takže další skvělá správa...Ve čtvretk jdu s malou na první dávku Sinforixu....Konečně nemohla jsem se dočkat....Aspon nějaký skvělí zprávičky...Koukám že vám se taky pěkně daří...Jen tak dál...Hlavně hodně zdravíčka... :h:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To jsou takové malé velké radosti. :) A teď jich bude čím dál víc. :°O°: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka