NEKAKÁ POMOOOOOOOOOC :(

22.06.2009

hoky poraĎte prosím.
mám pořád trápení s malým :( mám 3,5měsíce a nějak nepravidelně nekaká. Kojím a sem tam dokrmuju příkrmem. a děje se tohle.............nejprve jsme měli průjem, ten přešel. pak 14 dní nekakal pak teda to byl mazec. měl to málem i za ušima, ale nejprve tvrdý bobek a pak tlačil až to "měklo. zase jsme 10 dní nekakali a pak zase "srágora" jak blázen. no a teď od minulého úterý se nemůže zase vykakat. bříško měkké, kopak nekope, prdí jak blázen,ale kakání nikde :( já vím, že to může spotřebovat, ale takhle je to pořád a já nevím co dělat....... už jsem vyzkoušela teploměr, trubičku, čajíček...ale jen z toho prdí :( máte taky některá takovou zkušenost.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky,máme stejný problém.Zrovna teď už čekám na kajdění :s: pátý den. Malej je protivnej chudáček,pořád pláče... Mám super zkušenost s probiotickými kapkami. Po nich kadil i 3 krát denně. Pak ale došly a .... je to tu zase. Takže pro ně přítel mazal. Jenže pár dní to trvá, než to ty střeva ,,prožene". Jsou drahé, ale dobré. A jinka taky super rada od doktorky, pít každý den zákys. Sice to není nic moc..ale na malého to má dobrý vliv. No a když už je nejhůř,tak vemu rektální rourku.tak držím palce.papa :a:

In reply to by dandiee

pokud kupuješ ty probiotické kapky.............doporučuju, pokud máš možnost, nechej si je přivézt z polska vychází tam na 250korun u nás mám pocit kolem 600. takže je to teda joooo cenový rozdíl !!!!! a mám pocit že i jedna paní z mimibazaru to prodává a vozí z polskej :a:

Ahojka. Možná tě trošku uklidním. Máme taky 3,5 měsíce a Anička kaká tak jednou za 9-12 dní. Plně kojím a ze začátku mě to dost děsilo. Dvakrát jsem nevydržela a frčeli jsme k doktorce. Všechno bylo ale v pořádku. Takže už jsem se prostě s,ířila s tím, že skoro všechno strávíme a kakáme minimálně. Aspoň máme menší spotřebu plínek :s:

ahoj,ja mam 3 mesicni hocicku a obden kdz nekaka davame mini klistyr pro deti,je tamjen kapka hermanu a je to spise pro stymulace,do 5min. se vykaka.Dele nez 2dny ji nenechavam pak ma bolesti briska a place.

mamino, já jsem se taky děsila, když jsem jenom kojila, tak měl prdlý v každé plínce a pak jak jsem dala jeden příkrm na noc tak najednou 5dní nic, volala jsem pediatře a ta mi řekla, že mám být v klidu, i víc jak týden bez kakání je prý u dokrmovaných dětí normál !! I jsem to četla, takže tak.. :a:

není to náhodou moc,14 dní nekakat?To bych asi navštívila paní doktorku,Malý má 2 roky a taky špatně kaka,ale třetí den mu dávám glycerinový čípek,ale to už vidím,že by chtěl,je protivný,nechce jíst.Tak bych se opravdu poradila s paní doktorkou.Ale je divné,že mu nic není!Tak mnoho zdaru,člověk by nevěřil,jak dokáže taková běžná věc,člověka vykolejit.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka