Krmení = boj!!!

01.03.2009

Maminky máte to některá taky tak???? Je to 10 dní co se snažím do toho našeho otesánka dostat na večer kašičku! Ale je to boj! Když je v klidu tak se směje a pusu v žádném případě neotevře (a to ji otvírá skoro na všechno) a když už ji otevře tak všechno vyprskne a strašně se u toho směje!
Jediný případ kdy jí, tak je s kříkem - né s brekem, ale s křikem! Má otevřenou pusu a křičí zlosti, já ji po lžičkách plním pusu a ona vztekle polyká!! Připadá mi to strašně drastické, ale jinak se nenají! jinak plně kojím, akorát v noci se mi budila po hodině, tak mi doktorka doporučila na noc kašičky! Jsme 4,5 měsíce.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Když to nechce, tak mu to nenuť, to mu to akorát ještě víc znechutíš..a bude to ještě horší..Ještě máte na kašičku čas .. a po kašičce ti spí?

tak s naším Filípkem to bylo přesně tak jak píšeš, začal se budit po hodině k ránu i po půl, už jsem byla úplně vyždímaná :) takže po poradě taky kašičky na noc, ještě malý nechtěl baštit z lahvičky, zvykala jsem ho na novou chuť ze začátku i v poledne, aby si zvykl, to papal krásně lžičkou, ale večer by to bylo lžičkou na hodinu a nic by stejně nespapal, tak jsme dávali injekční stříkačkou (vypil asi 40ml) a řval u toho taky jak tur, už chtěl to svoje :), tak to bylo asi čtyři dny a pak najednou vzal i s flašky, teď papáme 130ml kaše večer už 14 dnů, dělám Nutrilon rýžovou, máme 5 měs.

In reply to by prskavka

Ahoj!! To jsem ráda že se tu někd našel s podobným problémem!! Tak se ještě zeptám, to jste dávali stříkačkou a pak jste přešly rovnou na flašku??? Ta naše breberka flašku vůbec neumí pusinkou chytnout! Už jsem zkoušela různé druhy sosáčků, i jsem ji nenápadně flašku podstrčila pod prsem a ona hned pusu otevře a začne řvát!!! Zkoušela jsem to ale 5 dní a teˇd už jsem flašu úplně odstavila.

In reply to by Lucásek

:) Mi jsme dávali stříkačku pár dní a pak takhle při jednom krmení večer začal dělat pusinkou jako když tahá prso tak jsem nasadila dudla na flašku a během chvilky měl lahvičku vypitou :one: ze začátku taky vůbec nevěděl co s tou lahvičkou chceme, jenom jí tak olizoval a pak začal hysterčit. To s tím podstrčením k prsu jsem na něj taky zkoušela a nic, máme lahvičky od Aventu. Zkoušej to třeba na oběd jí dát lahvičku, to nejsou tak mrzutí jako večer a uvidíš že to za čas pochopí a bude jí šmakovat :one: Mi se teď po kaši budíme dvakrát za noc, ale jsou i noci kdy kojim po dvou hodinách stejně :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka