Valentýn je na světě!

15.02.2009

Všechny vás moc zdravíme :a: Dneska jsme se vrátili z porodnice :)
V úterý mě poslala doktorka na pozorování do nemocnice, protože Valouš byl v bříšku nšjaký líný a já už na tom taky nebyla zrovna nejlíp...no a ve středu před osmou večer mi praskla voda, tak rychle na sál a ve 20.55 byl Valoušek na světě :h: Já si z toho nic nepamatuju, protože jsem nějak usnula :jawdrop: a prý mě po ještě přispávali když malého vyndali...Měl 45 cm a 2580g, den byl v inkubátoru a trošku hůř dýchal, ale rychle se z toho vyklubal a teď se má velice čile k světu :\x: Je nádherný, vůbec nebrečí a je strašně rozežraný :hu:
Celý porod popíšu později a dám sem i nějakou fotku ;) ...čekala jsem to horší, ale dobrovolně bych nikdy na císaře nešla :n:
A jak jsou na tom ostatní? Koukám že se nám tu ten únor docela rozrodil, tak všem maminkám gratuluji a těm ostatním přeji, aby to měly už co nejdřív za sebou ;)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj Pavli, také se přidáváme s gratulací. :k: Hlavně, ať jste v pořádku, to, že Valíkovi chutná,je výborný, aspoň z něj bude brzy chlapák macák. :hu: My jsme stále 2v1- 40+3, zítra se jedeme domluvit, co s námi bude dál do Plzně. K porodu to pořád nevypadá...
Těším se na fotky, opatrujte se, papa :cc):

In reply to by KackaGold

Ahojky moc děkujeme :a: Aspoň bude malá pořádně donošená, lepší než když se ti narodí tak malé dítě, já jsem byla první den tak nešťastná, když jsem viděla, jak je malý a pořád kňourá a musí být v inkubátoru. Ale nosili mi ho hned na kojení a druhý den už jsem ho měla u sebe a má se pořádně k světu, tak on to dožene :one:
Moc ti držím palce, ať už to přijde co nejdřív a máš to co nejrychlejší :)

Ahojky, moc gratuluju!!! Tak máte i podobné míry, jako my!! Domča měl 2,65kg a 46 cm :s: . Přeju hodně zdravíčka!! :k: :k:
Mimochodem, mě taky pustili domů 5 dní po císaři.

In reply to by Kristule

Děkuju :) Tak to mě uklidnilo, že není jediný takový malý na to že se nenarodil moc brzy. A neměl malý nějaké problémy? Já mám strach kvůli tomu jak špatně dýchal po porodu ale teď na to rozhodně nevypadá tak snad je vše v pořádku...

In reply to by katzchen

Domča se narodil 37+5. Byl malej páč, jsem měla vysoký tlak a vysokou kyselinu močovou (miminka pak neprospívají), ale nikdo to nezjistil ipřesto, že jsem už 6týdnů ležela v nemocnici. Prostě na mě dlabali a tlak neměřili, když jsem tam ležela kvůli hrozícímu předčasnýmu porodu. Neměl žádné problémy, ani v inkubátoru nebyl, jen se vyhříval na dečce. Kdybyste nebyli v pořádku, tak vás nepustili domů, neboj!!! :a:

k malému vidíš jak jsi to stihla rychle a já tu stále straším.Jakto že jsi po císaři tak brzy doma?Ve středu se Ti narodil malý a je nedele a jsi doma?To nejak brzy po císaři se pouští pokud je vše ok tak po 7 dnech ...a to že malinky nepláče je super,a tech 2,5oo kg na to že má 43 cm je taky pekne,je drobný i na delku,takže paráda:-)

In reply to by elixiiirek

No ještě tak já už byla úplně vyřízená...V Domažlicích pouští po 4-5 dnech pokud je vše v pořádku. Já jsem bez problémů a malý je neuvěřitlně aktivní, měla jsem o něj šílený strach, když mi ho přinesli ukázat tak pořád kňoural a byl takový oblblý ale rychle ho to přešlo :) No je to takový prďolka, ale vyhublý není, spíš mi přjde že už prostě měl v bříšku buď málo výživy nebo neměl kam růst. A jak jste na tom vy? Už je malá "spokojená"?

In reply to by katzchen

Malá spokojená?asi ano jelikož v uterý ctg zase rychlejsi nez má být tak v pátek kontrola a ok,tak uvidíme ted v uterý,jinak me všechno přeslo od poslíčku tvrdnutí bricha,až po nespavost.cítím se ted nejlépe za celé tehu,myslím fyzicky,no ale už bych potřebovala at swe ji chce ven a ona je jak klistatko.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkujeme :) Čekala jsem že tam budeme tak týden :00: Zítra sem už nějaké dám :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka