Co koupit k narozeninám pro 90-ti letou babičku

04.12.2013

Poslední roky jedeme v košík,ale to mi přijde blbý,kor když už nebydlí sama.Poradíte?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, moje Prababička zemřela v 89.letech a k 90. narozeninám jsem měla v plánu sehnat celou rodinu a fotografa který by přijel k ní domů a všechny nás vyfotil... :///: tyto staří lidi jsou hodně sentimentální a určitě to udělá velkou radost víc než nějaké papuče :))

A co třeba v lekárně nějaké vitamíny, nebo na klouby,na srdíčko.... mají to i ve vánočním balení.Já to taky budu kupovat babičkám.
A nebo kupuji kosmetiku, klasika, šampon, mýdlo, sprcháč...

Ahoj.

Moje babička strašně ráda pekla, takže jsme taky vždycky nechali udělat koš, ale z věcí na pečení ;-) Rum, rozinky, kokos, oříšky, čokoláda na vaření, atd. A sklidilo to vždycky velký úspěch a hlavně jsme si hned za pár dní jeli pro buchty :one: :s: :a:

Jinak ta kniha mne zajímá.....Babička už tady bohužel není, ale možná bych ji mohla dát mamce jako od malé vnučky ;-)

Ahoj, já teď kupovala knihu Babičko vyprávěj - je to otevřená kniha s různými otázkami a tím, že na ně babička odpoví - bude do ní psát, vlastně vypráví svůj životní příběh a vepíše svá moudra. Je to opravdu nádherný dárek a budete mít na babičku potom skvělou památku. Může do ní psát sama nebo s vyplňováním můžete pomoct vy či někdo jiný. Stála tuším 400 Kč a babička je z ní nadšená a všude se chlubí:-).

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Stačí si do vyhledávače zadat Babičko vyprávěj :s: :a:

Ahojky tak já nechávám svým babičkám dělat kalendář s fotkama dětí - už pravnoučátek a je z toho vždy obrovská radost :one: :one: :one:

tak už mám jasno, kytka a vínko to je jasný a nechám jí udělat hrníček a polštář s fotkama pravnoučátek :one: Ta kniha je skvělá ale na nás moc drahá

Já jsem kupovala před časem na narozeniny 82:€s€: ručně malovaný hedvábný šátek do kostela :a:

tak kytka potěši každou ženskou a něco ktomu,ono třeba u nas je to tak že naše babča tvrdi nic nepotřebuju atd.ale kytka ji vždy potěši ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka