Co dělat?

23.11.2008

Ahojky holky, jsem už šestý týden doma, protože jsme maličko na začátku krváceli. Dostala jsem Utrogestan a doktor mě moc nechce pustit zpátky do práce, kvůli stresu. Jste na tom někdo podobně? A co děláte aby jste se doma už nezbláznily? :s: Mám sice vycházky od 11 do 17 hodin a to se vždycky zabavím, ale takhle poráno :r: Přítel je častěji v práci než doma a já už nevím co bych samýma roupama prováděla, když skoro nic nemůžu :§) Veronika Pardubice

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, ja bola doma od 8tt az do konca. Bavilo ma to asi mesiac..potom mi uz hrabalo. Tkaze neviem ako Ti poradit. Ked tak si kup nejaku knizku, alebo dobry film. Ale mysli na to, ze coskoro budes mat miminko u seba :c: :h:

já byla doma od 15tt až do konce. Byl to děs, ale zvládla jsem to! Ten raneček za to stál. Od 26tt jsem měla zkrácený čípek tak jsem jen ležela. Celkem to uteklo rychle.

já byla doma od 15tt až do konce. Byl to děs, ale zvládla jsem to! Ten raneček za to stál. Od 26tt jsem měla zkrácený čípek tak jsem jen ležela. Celkem to uteklo rychle.

In reply to by Llotta

Jj asi je potřeba se prostě upnout k tomu co bude na konci a hned jde všechno líp, viď :/;x: Je pravda, že mám aspoň dost času si brouzdat po netu a vybírat kočárek a tady si popovídat a taky se dozvědět něco nového :qu:

od začátku jsem doma a už jsem se zbláznila, takže neporadím. Hrůza, co bych za to dala jít do práce :) Ještě že mám psy a chodím s nima na procházky :) ale už nikdy více...:(

In reply to by Kotina

No mám obavy, abych tak taky nedopadla :( Ale když jde o mimi, tak holt musí naše potřeby stranou no :( Závidím Ti, že máš aspoň ty pejsky...taky už jsem kolikrát myslela na to, že bych se tak šla projít, ale samotné se mi nechce...s pejskem bych musela a ještě bych se u toho zabavila :qu: Já mám ale jenom číču a ta se vyvenčí sama :s:

Tak já jsem dělala skoro dokonce..ale jinak od té doby co jsem doma, tak ráda maluju, takže jsem si vyzdobila zatím byteček..tak nějak jsem každý den poklidila, uvařila, natáhla se do vany, kreslila a kreslila :one:

In reply to by xmarcelka

A víš, že já pořád koukám někde po nějakého pěkném velkém obraze nad postel. To je skvělý nápad :) Já jsem si včera taky řekla, že si ukrátím dlouhou chvíli a naložím se do vany. Jenže ouvej. Relax super, ale když jsem se chtěla zvednout, tak jsem zjistila, že nemůžu. Šíleně se mi motala hlava a bylo mi zle od žaludku. Naštěstí byl doma přítel a dopravil mě do postele, ale být doma sama tak nevím nevím :00: Ale malování určo zkusím :///:

:a: Tak já jsem doma asi od 28tt.tak já občas chodím za holkama do práce nebo jsem taky hlídala kamarádce prcka.Teď už je to horší už se nemůžu ak rychle pohybovat.Tak jsem se dala do pletení.Od minulého roku jsem měla pro manžela rozpletenou sparťanskou šálu a taky jsem se rozhodla upléct nějaký svetřík pro prcka. :one: Zadek už mám hotovej a dělám předky tak uvidím jak to dopadne.Jinak vařit nemusim protože je manžel v práci takže pohoda. :qu: Taky jdu odpoledne do práce,protože budu dělat vánoční výzdobu :k: .Já jsem jí dělala každý rok a budu tam mít pomocníka takže já budu jenom ukazovat kam co má dát docela se na to těším.To je jedna z věcí co mě docela baví. :h: :qu: :qu: :a: :a: :a: :a: :a: Já totiž dělám v malé sámošce.Jinak to je super,že máš mamku co s tebou někam vyrazí já jí bohužel nemám,protože mi umřela před 3,5 roky na leukémii,ale to jsem nepatří.Jestli budeš mít zájem si pokecat tak se ozvi a já si tě zadám do kamarádek.pa

In reply to by bimbo

Panečku tak na pletení já nejsem, i když mám oděvní školu tak to vlastně ani neumím :s: Já teda taky zajdu občas do práce se podívat na holky, ale já zase pracuju v Call centru, takže kolegyně na mě nemají moc čas, protože klienti nějak nechápou, že si s nima taky chci pokecat :s: Jinak s tou maminkou je mi to líto. Nemoc je hrozně zákeřná věc a leukémie zvlášť. :(

od 6.měsíce jsem musela doma ležet a nic nedělat hrozilo,že bych předčasně porodila...a ted když na to vzpomínám tak vůbec nevim jak jsem to přežila sama doma.Vím,že jsem si četla,koukala na telku,a čekala s radostí na každou návštěvu.Ty to máš dobrý,že můžeš odpolko na vycházky...Asi jsem ti moc neporadila :)

In reply to by monke

Já jsem moc ráda za každou odpověď už jenom proto, že aspoň s někým popovídám :s: tak to Tě teda obdivuju, že jsi to zvládla, já si pořád kupuju další knížky a nebo brouzdám tady :) každopádně to nemáme vůbec jednoduché my ženské, viď? Já mám aspoň velké štěstí, že v tu dobu kdy mám vycházky mi bývá relativně dobře a tak se můžu jít třeba courat po městě, jenže... všichni jsou v práci nebo kamarádky chodí na vysokou a tak nikdo většinou nemá čas a večer už je mi zase špatně a tak návštěvy odvolávám :? zkrátka člověk by se zvencnul z té nudy.

In reply to by VeronikaK

my ženský to opravdu nemáme lehký:-)a co vaříš dobrého?Já pečeu králika má přijet na oběd tchyně a pak je u nás vánoční jarmark tak se jdeme podívat.Malej ted přišel byl venku bobovat je nadšenej ze sněhu.Už mu jsou tři roky.Chceme druhý mimčo zatím se snažíme druhý měsíc tak uvidím,cítím,že biologický hodiny zase tukají :||): tak snad to brzy dopadne.Daneček nám vyšel hned na poprvé to se manžel pak všude chlubil jakej to je borec :s: Třeba ti bude za chvíli už fajn a budeš moc přijímat návštěvy o 106..Určitě písni můžeme si pokecat :a:

In reply to by monke

panečku, tak to máš doma veselo. Já dneska nevařím nic, protože přítel je opět v práci. Je voják, takže si to dokážeš asi představit. Dám si něco dobrého asi ve městě, protože se tam jdeme s mamkou projít. Už se strašně těším až to škvrně co mám v bříšku bude bobovat a zlobit :s: je to krása viď? tak moc držím pěstičky ať to brzy vyjde. Nám to trvalo 8 měsíců a už jsem z toho byla celá špatná. Pak jsem se vybodla na nějaké sledování plodných dnů a hele už je tam :cc):

In reply to by VeronikaK

chutnal..a na jarmarku to bylo krapek o ničem hráli tam koledy,ale bylo to spíš jako na pohřbu takový smutný písničky..S malým je veselo,moc se těší na ježíška.To ti věřím,že jsi z toho byla špatná,já těhotenství zatím neřeším říkám si,že když do 6měsíců se nám to nepovede tak se nic neděje..tak uvidím,ale už ted napjatě čekám na příští neděli jestli to dostane nebo ne.To máš super,že mamku máš blízko a že si sní rozumíš.Já mám moji taky blízko,ale víc si rozumím s tchýní.Dost mě to mrzí,ale....a už kupuješ věci na mimi a co jména,vím,že je brzy,ale.....

In reply to by monke

tak to já Ti závidím taky zase naopak tu tchýni (teda maminku přítele :) ) Ne že bychom se neměly rády, ale žádný zázrak. Navíc oni ještě ani nevědí, že čekáme mimi, protože když už přítel usoudil, že je menší riziko, že by se s prckem mohlo něco stát, tak mu umřel strejda a přijde mu to teď nevhodný. Taky už jsme se kvůli tomu docela chytli, protože jsme tam byli na obědě minulý týden a musela jsem si vymýšlet důvody, proč si nedám s tchánem frťana, kterého mi jako vždy hned cpal. Ale mamku mám fajn. Jsem za to moc ráda, ale zase se nestýkám s tátou co se znovu oženil. Věci na mimi jsem si už pár nezabránila koupit, ale snažím se krotit. Přece jen jsem teprve v 11tt. Jméno máme rozhodnuté zatím pro kluka - po tátovi Honzík a holčičku si zatím rozmýšlím. Mně se líbí Eliška nebo Terezka, ale příteli moc ne, tak to musíme ještě nějak vyladit. Ale času máme na to habakuk :s: A Ty už máš rozmyšleno pro mimi?

In reply to by VeronikaK

že vydržíš takovou novinku neříct :||):já bych to asi nevydržela jak se znám, jak jsem šla prvně od gynekologa na 8.týdnu(když jsem čekali Danečka) tak jsem jela ke tchyni a ukázala jsem jí průkazku brečela a máti na to nereagovala.Určitě jim to co nejdřív řekněte.Ted je tolik krásných věciček na mimi,jé já už chci být těhotná :j) u nás jsme jména řešili celé těhotenství,ale nakonec jsem ustoupila a nechala manžela at si vybere.Nechtěli jsme vědět co čekáme,ale já jsem doufala,že to bude holčička..Já zatím jména neřeším.

In reply to by monke

Já bych už taky byla nejraději, kdyby to věděli. Zvlášť proto, že už se jednou trochu podobná situace stala v tom smyslu, že my jsme spolu začali s Honzou chodit a po pár měsících jsem si našli byt a bydleli spolu už víc než měsíc, když mě teprve seznámil s rodiči. Což je samozřejmě mrzelo. Zvlášť proto, že Honza se už s mojí mamkou zná co jsem spolu asi 14 dní a se zbytkem rodiny co jsem spolu byli 3 týdny. Takže si dokážeš představit jak to zase bude nepříjemné, když se dozví, že moje rodina už to ví a oni zase až jako poslední. Jenže nebudou naštvaný na svého syna, ale na mě... :r: S tím jménem já taky u kluka ustoupila, připadá mi egoistické pojmenovat si dítě po sobě. Honza mě teda přesvědčuje, aby holčička byla po mě, ale já bych to nezkousla :n:

In reply to by VeronikaK

pozvěte o víkendu na oběd a řekněte jim to,musíš asi krapek na Honzu zatlačit,bylo by blbý kdyby se tak krásnou novinku :/;x: dověděli od někoho jinýho.Snad na tebe nebudou naštvaný,musíš říct,že jste se báli co kdyby se něco stalo...prostě to musíš okecat.My jsme nikdy nechtěi jména po nás,protože to z nám u našich mamka je Jitka a ségra taky a je to hrozný,když zavoláš na jednu a ozve se druhá,Ale třeba sousedi mají kluka po tátovi a holku po mamce... :s:

In reply to by monke

Já na něj tlačím právě až tak, že jsem se pohádali. On to teď prostě neudělá a hotovo. Už si s ním nevím rady. Dám mu čas do té další kontroly, kterou mám 5.12. a kdy mi definitivně zkončí 1. trim a jestli jim to neřekne, tak mu řeknu, že jim to povím sama a je to. :O No s těmi jmény máš pravdu. Přijde mi strašně úchylná jedna záležitost u nás v rodině. Moje babička si po smrti dědy (už je to asi 20 let) našla partnera, který se jmenuje Václav a měl se svou manželkou předchozí (Jiřinou) syna Václava. Ten si vzal taky Jiřinu a mají spolu kluka a holku - Václava a Jiřinu (a teď kterej Venda je kterej :s: ) ještě že nejmladší Venda má přítelkyni Veronika a ne Jiřinu, protože to by mě trefil šlak, ale bůhví koho si nakonec vezme, že jo :s:

In reply to by VeronikaK

:qu: tak to je dobrý,u nás to je zase samej František a Jitka asi každá rodinka má nákou úchylku se jmény.Ale proč jim to nechce říct,nechápu...tak počkej do toho 5.12a pak jim to řekni sama ikdyž to bude asi divný,za chvíli ti začně růst bříško a co pak? přeci jim to neoznámíte až před porodem :!k:Jdu se dívat na Pojištovnu ikdyz mě to moc neba tak mě zajímá jak to dopadne.A taky se ještě musím učit,dělám dálkově angličtinu..Doma jsem se začla nudit a chyběli mě lidi když malýmu byli 2 roky tak jsme se s kamarádkou pustili do aj..a baví mě to,po aj vždycky ještě skočíme na kafčo.a přijedu domů když malej je vykoupanej a v postílce :°:

In reply to by monke

Já už taky jdu na Pojišťovnu. Co má člověk jiného dělat takhle v neděli večer :s:
Doufám, že tak daleko, abych jim to fakt musela říkat já to nedojde a řekne jim to on sám. Bříško mi vyrostlo už teď a prsa taky, takže kdyby byli pozornější, tak jim to taky mohlo dojít, njn. Uvidíme:)
S tou AJ to máš super, hlavně když to máš tak bezva zařízený, že přijedeš domů už do pohodičky :///: Tak to má být.
Tak se měj pěkně a zase třeba zítra papa :a: :a: :a:

In reply to by VeronikaK

tak už jsme vzhůru a jdeme ven na sníh budeme tam asi do oběda ještě,že mám ze včera uvařeno,a pak jedu na aj...to víš,umím si to zařídit abych přijela domů a měla pohodičku...tatínek se přeci taky musí angažovat :s: a co ty,jaký máš plán na dnešek?To je super,že už ti roste bříško :h: máš pravdu kdyby se pořádně dívali tak jim to dojde...a co jsi říkala na Pojištovnu?

In reply to by monke

Já už jsem posnídala, umyla nádobí a udělalo se mi teda dneska nejvíc špatně za celou dobu. Já mám od přírody silný žaludek, takže jsem ještě v těhu nezvracela i když je to někdy dost namáhavé, ale dneska jsem teda měla namále :O To máš pravdu, tatínek se taky musí starat. Ten můj drsňák už mi teď pořád říká jak se těší a jak bude pořád chodit s kočárkem na procházky a tak :s: nevím jestli mu dochází, že v kočárku budu mimi, které nebude pořád jenom spinkat :s: Mně se taky hrozně líbí, že mi roste bříško :) Je fakt, že tam teda přibily i špeky, jak se válím doma, ale včera večer jsem ležela a fakt už to tam krásně cítím. Je to nádherný pocit :h: No Pojišťovna mě teda vyšokovala. Já teď furt bulím, takže jak ho bodnul do toho krku tak jsem byla jasná a pak jak Dagmar šla na Grácii :r:

In reply to by VeronikaK

tak ted jsem dorazila z HK z angličtiny,řeknu ti dnes to byl náročný den od 9h jsem byla s malým na bobách a po obědě na chvíli znova a pak jsem jela do školy a ještě doma poklidit a pak že je mateřská dovolená :s: a přemýšlím co komu k Vánocům.Máš náký typ,co budeš kupovat tchni a tchánovi?Našim už mám vymysleno,ale jim nikdy nevim :dance: Já když jsem byla těhotná tak mi špatně nikdy nebylo,ale ono to určo přejde...Mít bříško je krásný pocit a nejlepší je až se tam začne mimi hýbat

In reply to by monke

A odkud vůbec jsi, že jezdíš do HK? No vždyť už probíhaly debaty, že ten název změní, protože rozhodně žádná dovolená není :n: . Já teda nevím co jim budeme kupovat. My to děláme tak, že kupujeme společný dárek s přítelem, jak mé rodině tak jeho, takže to nechám spíš na něm, protože já moc nevím co by tak chtěli nebo potřebovali. Tak to máš super, že Ti nebylo špatně. To Ti bude určo dobře i teď. A jak to vypadá vůbec? Myslíš že bude :cc): ? :) Na pohyby já už se příííšerně těším :)

In reply to by VeronikaK

z Chlumce nad Cidlinou takže to nemám daleko,ale ani blízko.To máš dobrý,že Honza něco vymyslí a vybere..Romča to nechává na mě,a mě pomalu fantazie dochází.Nevim jestli bude mimi,snad jo,sexovali jsme od 11.do 21.dne tak snad..uvidím mám to v neděli dostat.Pohyby jsou opravdu nádherný a to bříško,jé já chci taky mimi.Původně jsem chtěla jít do práce a pořídit si druhýho prcka až bude Danečkovi 6,ale začli mě tikat mateřský hodiny :||): a vidím,že malej by potřeboval sourozence.Já nevím jak ty,ale já v pondělí večer nemám na co koukat v tv to je bída.a co jsi dnes dělalla,nudila jsi se?

In reply to by monke

tak to jsem od sebe kousek :) Tak to Tě chápu, že Ti dochází fantazie...já mám problém i s dárkem pro mojí rodinu natož pro jeho :s: Tak to moc moc držím palečky, abys to nedostala :k: Já si pořád říkám, že chci jenom jedno, ale asi si to pak stejně časem rozmyslím. Já mám totiž docela strach jak bych to zvládala, protože s vojákem je to prostě tak, že jsi spíš na všechno sama a to se s jedním dítětem ještě jakž takž dá, ale se dvěma už asi ne... No já teda v pondělí taky nemám na co koukat :( Dneska jsem jenom poklidila doma, pak přijel Honza ze služby, najedl se, jeli jsme na nákup, uvařila jsem a šla spát a teď jsem tady :)

In reply to by VeronikaK

máme to kousíček k sobě tak budeme moc někdy zajít i na kafe.Ráno jsem byla s malým u doktora měl zácpu,tak mi dal pro něho sirup a pak jsme byli venku na zbytku sněhu,škoda,že to taje.A k obědu jsem uvařila polívku nudlovou a k druhýmu mě zatím nic nenapadá.Zítra jedeme ke tchyni a budeme tam s malým až do neděle,ještě,že má internet tak ti písnu jak se máme :s: S tím druhým mimčem uvidíš,ale určitě si ho pořídíte,vím to podle sebe.Máš dobrý,že mamka ti pomůže s mimi když Honza bude v práci a třeba i tchyně se začne angažovat? :/;x:

In reply to by monke

jj to někdy domluvíme :) Taky jsem ráno byla z toho smutná, když viděla, že už tam zase je bláto místo sněhu. Snad to zase brzy napadne. Já jsem dneska jela za kolegyňkama a šly jsme na obídek do naší oblíbené restaurace. Dala jsem si kapustový karbanátek. Lahůdka :s: Jedna kolegyně mi pořád vyčítá, že si občas dám k obědu kolu...co si o tom myslíš? Já si myslím, že když si dám dvě decky jenou za týden nebo za dva, tak to nemůže mimi nijak ublížit. Tak to si to s tchýní užij a určo písni jak se vede. Já jsem dnes vyrazila zase na lov vánočních dárků a konečně se mi podařilo něco koupit. Sice teda originálně mamce i ségře trička, ale jsou moc hezký a navíc tady mají u nás v A3 sportu teď slevy, takže jsem pořídil moc krásný top od Pumy pro ségru za 400,-. Takže maximální spokojenost. Je fakt, že mamča mi určo pomůže a tchýni mám 5 minut chůze od domu. Navíc tchýně teda už sice jedno vnoučátko má, ale Honzova sestra žije v Anglii. Má totiž partnera angličana, takže bude ráda, že má aspoň jedno vnoučátko pořád u nosu :cc): A já budu jenom ráda, když mi pomůže. Prosím Tě chtěla jsem se Tě zeptat jestli nevíš jak to je s penězma, když mám smlouvu na dobu určitou a prodlouží mi ji jenom tak, abych měla práci než odejdu na tu mateřskou. Bojím se abych se neokradla :?

In reply to by VeronikaK

neporadím,protože já mám smlouvu na dobu neurčitou,zkus se tady zeptat holek,Jinak to,že si dáš občas colu tak to mimču nevadí,někdo pije kafe a někdo zase kouří a mimča jsou v pohodě..Takže si dej na to na co máš chut.Kamarádka si v těhu dávala i 2dc červenýho vína a doktor jí to schávil.Já už ted mám pohodičku malej spí a manžel se díva na telku.Tak to jsi včera měla hezký den s kolegynkami.A doře jsi nakoupila taky by se mi hodil náký top pro ségru je jí 14 a puberta s ní mlátí o 106.Nevíš prosímtě,kdy připdám komentář proč je to úzký sloupek?

In reply to by monke

už jsem to tam hodila, tak uvidím co se dozvím. Já si taky myslím, že trocha koly je v pohodě. Nekouřím, občas si dám půl skleničky piva na chuť, ale to jsem taky četla, že nevadí. Tak to máš fajn. Já teď jdu koukat na přátelé a na ordinaci a drahý jde na chvilku za kamarády na pivko a DOBRÁ ZPRÁVA konečně jim to řekne :w: :w: :w: Dneska mi povídá v jakým to teda jsem přesně týdnu, tak jsem mu to řekla a ptala jsem se proč to chce vědět. A on že prej aby se mohl chlubit. Mám z toho radost hroznou :) Je to tak úzký protože si pořád odpovídáme. Musíme začít nový příspěvěk :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka