čípek 0,5cm, otevřená na 2 prsty, 39tt - pár otázek

06.08.2014

Ahoj holky, minulý týden, jsem měla tento nález. Dnes to nekontrolovali.
1/ měli jste podobný nález a za jak dlouho jste rodili?
2/ měli jste rychlý porod?
3/ mně už minulý týden řekli, že do dnešního dne porodím a nic, tak jsem zvědavá

Bude to můj druhý porod.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jsem dnes 39+0, otevřená na prst, délku čípku nevím. CS v průkajdě mám napsáno 6+ a dr. říkal, že je to dobré, že kdybych přenášela, tak s případným vyvoláním nebude problém :00: ale že mi úplně klidně může dneska prdnout voda. Takže asi tak no. Oni to podle mě neodhadnou moc přesně. Já jsem osobně ráda, že se tam aspoň něco málo chystá, u první dcery mi bylo touto dobou sděleno, že tam mám "zabetonováno" a přenášela jsem 10dní, pak mi udělali Hamiltona a pak se začalo teprve něco dít, ovšem dokud mi po 8mi hodinách pravidelných kontrakcí co 3minuty neprdli vodu, tak porod nepostupoval. Doufám, že tentokrát to půjde samo a aspoň trochu rychleji. Tobě přeji totéž :///: :a:

á to zas měla opačně. Týden před terminem na špičku prstu, čípek dlouhy, prý rozhodně do termínu neporodím. No a nakonec tři dny před termínem a porod sice bolestivější než první, ale rychlý :s: takže je to individuální.

byla jsem na tři prsty už měsíc před porodem .. furt starašili, že to bude každou chvíli... nakonec jsem si 4 den po termínu po předchozí domluvě dojela busem do porodnice... tam protrhli plodový obaly ... následoval klistýr, WC, sprcha a v 8:00 jsem šla dřepovat a pak už to šlo ... protrhávaly v 7 a Kačka byla v 9:54 na světě ...

Ahoj.Já měla nález stejný už 1,5měsíce před prvním termínem a dr.mě pořád strašila že porodím dřív.To bylo u druhého porodu a malý se narodil až po druhém termínu a to až mi udělala Hamiltona tak mi rupla voda a malý se narodil za 4hodinky od rupnutí té vody.A už mám za sebou i třetího prcka a to bylo stejné :s: .Nález na porod v listopadu pořád strašení předčasného porodu a malý se držel do prvního termínu který byl až v lednu :00: a opět po provedení Hemiltona a druhý syn byl za 1,5hodky venku.První dcera byla normálně v termínu bez nálezu a porod mi trval 8hodin. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka