Chjo... | Moje těhotenství.cz

Chjo...

Obrázek uživatele lynx001

  Ahoj holky tak dnes jsme byly na kyčličkách a dopadlo to jako vždy.Řemínky máme stále a za 6 týdnů na kontrolu ultrazvuk dopadl dobře ale na rentgenu nic moc já už jsem z toho nešťastná protože malá je šídlo bude ji 7m a nic nemůže.Chjo je mě smutno.

  Komentáře

  Obrázek uživatele bigidi

  Ahoj. Vím, jak ti je. Já s malou byla taky včera v sedmi měsících opět na kontrole na kyčlích a pořád to nemáme v pořádku, takže za šest týdnů opět na kontrolu. Doufala jsem, že už to bude dobré a doktorka mi říkala, že takhle tam můžeme chodit až do roku. Jsme z toho nešťastná, protože já sama jsem měla řemínky až do 18 měsíců. Tak to holky vydržte, jednou bude malá běhat a na řemínky si ani nevzpomene.

  Obrázek uživatele paf

  jejku, bobek...ale snad už to bude dobrý...raději ještě chvilku vydržet, ale pak už bude naprosto v pořádku...držíme palečky Smile

  Obrázek uživatele lynx001

  Ahojky tak malé byly 2m když ji řemínky nasadil.

  Obrázek uživatele irenzare

  ahoj, to je mi líto... a co ti řekli do budoucna? jaká perspektiva tu je, kdy by to mělo být OK?
  je to pitomý, teď, když se ty děti začínají hýbat... Sad
  http://rire.rajce.net/Marecek

  Obrázek uživatele lynx001

  Mno dr.mě řekl že je klidně může mít až do roka jsem z toho fakt špatná protože s ní šijou všechni čerti a už je i protivná když ji ty řemínky nasazuji.Bavila jsem se s jednou paní její dcera také řemínky měla a prý na cvičení nechodily její dcerka vše dohnala ale je to fakt na psychiku protože když vidíš jak se snaží dělat co by už měla umět a nejde ji to tak mě je do breku.Natálka je šikovná a statečná holka tak věřím že vše dožene a zmákne na jedničku.Snad za 6 týdnů ji to sundá ale už tomu moc nevěřím je to tak nespravedlivý někdo na to háže salám a dítě je v pohodé a my vše dodržujem a je nám to stále prd platné. :r: :r: :r:

  Obrázek uživatele irenzare

  kulíšek malinkej statečnej Holčička
  vždycky si řekni, že by mohlo být ještě hůř - moje kolegyně z práce strávila kvůli kyčlím rok svého dětství v rehab. ústavu!
  tak držím palečky, 6týdnů uteče...

  http://rire.rajce.net/Marecek

  Kapky do nosu

  Prosím poradíte mi, jaké kapky do nosu mohu užívat. Sem v 6 měsíci těhotenství...

  Jak pomoci

  Holky pomohly vam nejaky vitaminy, co obsahuji hlavne kyselinu listovou, Rada bych timto telo pripravila.

  Kašel - od 2let do 10let

  Chci se zeptat jestli někdo nemáte podobný případ, nebo alespoň nějaký nápad...?

  Máme 2 děti a starší dcera (10let) už cca od...

  Jsem v 6+2tt

  Dobrý den, dnes jsem byla u dr. Na kontrole. Plod byl vidět i zloutkovy Vacek, který je prý o něco větší. Ale zatím nebyla zachycena...

  Hledám milující (klidně i homosexuální) pár pro miminko

  Zdravím,

  jsem 22. letá studentka VŠ v 8tt. Miminko si bohužel nechat nemohu a na interrupci jít nechci. Věřím, že touto cestou mu...

  Taak, po Vánocích, po 3/4 měsíci se zase plavalo :\x: a kupodivu,na to, že jsem trénovala za svátky jen 1x a několikrát zadržení dechu.. tak super :qu: A já se bála a lámala si hlavu, a příští týden se uvidí, pokud natrénujem zadržet dech na 3 vteřiny, tak se 14 dnů jdeme do bazénu :C]]: přidáme se ke skupině starších.., prej jsme velcí atd.

  Ahojte holky,deníčku,

  Myslíte, že zvracení může být reakce na očkování?? Očkovat jsme se byly včera odpoledne a malá mi zvracela dnes večer:( A pak chudinka hned usnula. Teplotku, zdá se, že nemá.

  Ahoj holky, tak taky konečně vkládám pár foteček naší Andulky. Některý jsou z narozenin a pár z Vánoc. Pa Markéta a Anička

  ahojte tety Wink
  tak se naši strašně moc těšili na vánoce....táta povídal, jak to budou první, co se nemusí učit na zkoušky a státnice a psát diplomky a seminárky a jak si to volno pěkně užijeme...no, užili jsme si ho všichni.

  Ahoj maminky,

  Ahojky holky, jelikož ta moje roční pařička zase nespala a celou noc se kroutila, kňourala, ve tři ohromně vyspáno a usnula až teď kolem páté, tak by mě zajímalo, jestli vás taky tak vytáčí, když se vám dítko takhle vzbudí?

  ahoj maminky.18.1 nám budou 4 měs.tak spadáme do očkování zdarma.Včera jsem potkala paní doktorku tak jsem se jí na to hned zeptala jak to stím je.Jestli nás oočkuje až tam příjdem teď na kontrolu.Řekla mi ze ty ..... to schválily 23.12 a že vakcíny ještě nemá a až je bude mít tak nás oočkuje,ptala jsem se aby jsme to stihly do 7 měs.

  Ahoj holky co potřebuje miminko za výbavičku , nevím co všechno kupovat , jaké lahvičky - velikosti , kolik dudlíků , je potřeba sterilizátor lahví , kolik oblečků , za každou pomoc budu vděčná , termín mám až v dubnu ale už mám nějak ze všeho obavy jak to všechno zvládnu , no jo prvorodička tak nevím co mě čeká.