Chceme jen chovat:-((

24.02.2010

...už nemůžu,celý den, když Val nespí, chce chovat nebo musím minimálně u ní sedět (hrát, povídat...), nevydrží ani 5min si sama hrát...jdu na wc, řev...jdu přiložit, řev... jdu otěvřít poštačce, řev....ale slzy jak hrachy...nevím, to přeci není normální.Bude nám7m a trvá to už měsíc :(

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak my tohle máme taky a asi na to není žádná rada, Naty si sama neumí moc hrát, chvilku vydrží na dece a zkoumat hračky ale to asi tak 5 min a jinak se jí musím celý den věnovat. Je jí 7,5 měs a vlastně od malička jí skoro pořád musím nosit, nejdřív kvůli prdíkům, pak že se otočila na bříško a neuměla zpátky, ryla obličejem do hraček které si pod sebe nahrnula a řvala a řvala, takže pořád něco. A taky ted máme to že se Naty nechce chovat od nikoho jen ode mě a od tatky, jinak hned spustí řev jako blázen. Z toho nejspíš budou muset mimískové vyrůst :§) . nebo napíše někdo jestli na to něco funguje?

Bylo nám teď taky 7 měsíců a jsem na tom úplně stejně, nic nestíhám, jen se celý dny věnuju malé.

V tom to období se fixuje na maminku,ono to přejde já s malou chodila na záchod snad ještě v roce a půl,pak přišlo období vzdoru a nyní je jí 6 let a mamánek rozhodně už není,prchá za holkama ven.Neboj každé období jednou zkončí a další začne oni ti dětičky se mění snad po měsících....

fixace na mámu,z toho časem vyroste,my jsme pozvolna zkoušeli,že si jí vzal manžel třeba na celé odpo a já jsem vypadla,první 2 dny řev,pak pohoda ale dneska je jí 13 ale třeba týden nikde nevydrží,je na mě pořád hrozně fixovaná a stýská se jí,někdy už po 2 dnech volá že chce domu,když jede na prázdniny třeba ke kámošce nebo tak

Tak tady se nám touláš.
Ahoj, Ivi!!!
Nevím, jestli je to normální, ale Matula mi tohle dělal taky. Moc dobře vím, jak je to vyčerpávající. Vydrž ona ti to Val jednou oplatí.
:a:

In reply to by blablablanicka

Ahojky, mě ten skype moc nenadchnul, je to strašně chaotický, holky jsou moc fajn, ale plácá se tam jedno přes druhý a většinou mezitím něco dělám a jsem pak mimo.
Ona je fakt na odstřel, zlatíčko moje, měla jsem tu 10 dní mami a těšila jsem se , jak si odpočinu a prd, nezvykla si na ní za celou dobu a řvala u ní jak siréna, mamina z toho pak i plakala, že u ní nechce být.-( . U Máry je v poho, dělá s ní kraviny, u staršího-Dana taky, ale s mladším Míšou být taky nechce...se z ní picnu :r: Jak já se vždy těším na večer :w:

In reply to by Ivka

Ale držela ses dobře ;) . Zrovna jsi měla "smůlu", že se nás sešlo víc. Od té doby jsme tam zase jen dvě nebo tři a to se dá v pohodě, tak někdy nakoukni. Nebo můžeme psát jen samy dvě, když budeš chtít.
Adelínka je teď taky hroznej mamánek. Jak se k ní skloní někdo, koho nezná a promluví na ní, hned spustí :^O^: . A na bráchu se směje jak trdlo. Pořád na něj doráží, cácorka jedna :C]]: .
Tak aspoň, že s Danem je hodná a na Míšu si určo taky brzy zvykne. Ještě si budeš říkat, jestli nebylo lepší, když s ním být nechtěla :s: .

In reply to by blablablanicka

jj, na to se Míša moc těší až bude větší bude s ní moc blbnout. Má brášku od táty, tomu budou ti roky a milují se a blbnou spolu úžasně. Ale já nechci mamánka :^O^: :^O^: :^O^:
Kluci byli jiní...fakt jsem si Val užívala,ale už je toho moc, když ani mamina nepomohla :^O^:

In reply to by Ivka

My máme zase hokej :( . A Matula měl dneska svátek, tak asi bude chtít k tátovi. Ale neboj, jak se oteplí, určo něco vymyslíme ;) . Teď už to bude lepší i s tím hokejem. Tohle je poslední zápas a pak už jen pár turnajů. To zas budeme mít času :c: .

In reply to by Ivka

mám doma podobnýho mamánka...je zvyklí na mě,na manžela a učím ho na neteř a moju maminku,ale jde to pomalu a z těžka...chce hlavně mě a na mě se přilepí a nechce ode mě pryč..tchýně si ho chtěla vzít,ale jen si ho vezme do náruče,tak ječí,prostě máme mamánky..švagrová to měla taky a naučila se bez ní až ve dvou letech a až teď chodí do školky,tak je ještě víc samostaná,jinak prostě chtěla být pořád a pořád jen a jen s maminkou...to nás doufám brzo přejde,protože Honzík má 9 kg a když někdy musím nosit,tak jsem zedřená...a to máme 6.měsíců...

http://www.prckoviste.cz/kekulinka

In reply to by Ivka

taky ne,kam jsem ho dala,tam jsem ho našla,kdo si ho chtěl pochovat nebo hlídat,u toho byl...nic mu nevadilo...bylo mu jedno,jestli spí v klidu nebo randálu,jestli je to v postýlce nebo kočárku a Honzík je ve všem opak a někdy jsem na nervy...ječí u oblíkání,to první nedělal,v kočáře než ho zabalím taky a abych mohla mu jít nakoupit oblečení,to nevidím moc dobře....nemůžu ho nechat u babičky,když vím,že by jenom ječel...jsem tady v tom bezradná,u prvního jsem si zajela do města,kdy jsem chtěla,vždycky se někdo našel na hlídání,teď ani když je to nejnutnější,tak nejedu bez něho,asi bych to ani nepřežila ho někde nechat,když u ostatních ječí..hrůza...čím to je nevím...
ale nic lehkýho to není...
http://www.prckoviste.cz/kekulinka

In reply to by kekulinka

mě to dlouho nevadilo...mám veliký rozdíl mezi dětmi, tak vím, že je Val poslední a fakt jsemsi to užívala...ale trvá to dlouho a opravdu je to šíleně únavný, když je s ní člověk sám doma a pak kolemjdoucí si musí myslet, že jí týrám nebo nechávám trápit, když opravdu musím odejít na 5min pryč

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka