Bolest hlavy ke konci 1. trimestru..

30.04.2014

Mate někdo zkušenost s bolesti hlavy v 11 týdnů?už třetí den me navečer trápí bolest hlavy:-(v oblasti cela..bolest je tupá...kapesník a spánek pomůže..prosím o Vase zkušenosti a rady...dekuji :€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já jsem si vzala paralen ráno jinak nevím jak bych fungovala v praci :( paní gynekolozka my řekla ze jediné co mužů na jakoukoli bolest je paralen max 4 děne a ze miminku neublíží..snažím se ale nebrat..

In reply to by BeruškaV

4 denně už je dost :-(. Mně řekla má Dr., že tak ten jeden týdně snad nic neudělá...protože já opravdu v určitém období brala minimálně půlku každý týden, jednou jsem si v druhém trimestru musela vzít už i ibalgin, několikrát jsem kvůli té bolesti objímala i záchodovou mísu...jako hnus. Jinak ještě na bolení hlavy může pomoct hořčík, ten mi pomáhal v minulém těhu. Pila jsem denně minimálně jeden a půl litru magnézie neperlivé nebo jestli máš doma rozpustný magnosolv. Víc neporadím :-(. Snad aspoň uklidním, že i po takových paralenových "orgiích" a protrpěném těhu tu mám v postýlce krásnou a zdá se, že i zdravou holčičku. :a:

Já umírala na hlavu téměř celé těhotenství..začlo to koncem prvního trimestru, celý druhý to bylo něco a začátkem třetího se to zmírnilo, ale neustoupilo. Já si po několika dnech vzala půlku paralenu a šla spát večer...ráno to bylo ok a vydrželo mi to třeba dva tři dny než to začlo na nonovo.

Ahoj, jo jo mám. Nepomáhá bohužel nic, prostě to co nejdříve zaspat. Snažím se tedy hodně pít

In reply to by Iwule

Ahoj, jo jo :///: Od našich posledních zpráv jsem už vlastně byla těhotná,(dnes 16tt) jen jsem o tom ještě nevěděla. Zrovna jsem četla, že Filípek bude mít asi sestřičku? Gratuluju.
Já se to měla dozvědět dneska, ale buhužel to je nějakej pěkně velkej stydlín:) Tak snad příště

In reply to by Iwule

Děkuju. Roztomilé, že chce Filípek sesřičku, ten náš je zásadně proti. Když jsem se ho kdysi ptala, zda by chtěl sourozence, tak prý bráchu jo a holku kupovat nemám:s: No a zatím si na tom trvá :///:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka