Deníček uživatelky maxik | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky maxik

Obrázek uživatele maxik

zvracení u dcery

Ahoj děvčata. Máme problém, prosím o radu. Mám 6,5 let dceru a začala v září chodit do školy. Září bylo bez problémů, ale začátkem října skoro každé ráno před školou zvrací. Ráno doma v pohodě, po cestě taky vše ok, ale před školou se zastaví a zvrací. Ale jakmile projde dveřmi do školy tak se zase usmívá a je jí dobře. Ve škole je vše v pohodě má samé jedničky, ptala jsem se jí jestli ji někdo nešikanuje a prý ne, že je vše v pohodě. Do školy chodí ráda. Většinou zvracela jen hleny tak jsem si myslela, že je jen zahleněná, ale rýmu nemá.

Obrázek uživatele maxik

Práce v Německu

Ahoj holky. Měla bych dotaz. Nevíte prosím vás některá jak je to s daněma a se soc a zdrav pojištěním když by přítel dělal v Německu? Daně určitě strhávají v Něm., ale jak je to pak tady s daňovým přiznáním? A s odečtem úroků z hypotéky? Díky moc.

Obrázek uživatele maxik

youtube

Ahoj děvčata. Prosím vás,nevíte jestli se dá z youtube stáhnout video na dvd? A jestli jo tak jak? Díky moc

Obrázek uživatele maxik

Daně :-(

Ahoj holky. Vím, že to sem moc nepatří, ale máme problém s daňovým přiznáním. Loni jsem zrušila životní poj. a teď to musím vydanit,protože jsem ho započítávala do daní.

Obrázek uživatele maxik

Pes

Ahoj holky. Prosím vás, máte některá psa plemene Český horský pes? Zajímalo by mě jestli se hodí k dětem. Díky

Obrázek uživatele maxik

Vše vyřešeno :-)

Ahoj holky Pápá V srpnu jsem tu psala, že má přítel milenku. Letos to byly nejhorší vánoce co jsem kdy zažila. 2x jel za ní mezi svátkama aby prý nebyla sama. To mě fakt nakrklo. A co já a děti?

Obrázek uživatele maxik

MS po vysazení HA

Ahoj holky Pápá Mám dotaz: když jsem vysadila před třemi týdny HA (cerazete) a ještě jsem nedostala ms musím k dr na vyvolávačku?

Obrázek uživatele maxik

Po dlouhé době

Ahoj děvčata. Tak se hlásím po dlouhé době. Zítra mi končí šestinedělí. S Terezkou jsem byla na kontrole ve středu (5týdnů a 3 dny) a už má 4300g a 55cm. Strašně rychle roste.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky maxik