Deníček uživatelky fiona | Moje těhotenství.cz

Deníček uživatelky fiona

Obrázek uživatele fiona

8.měsíc:-)

Dnes má naš beruška 8. měsíců:-) . A já na ní koukám a nemůžu uvěřit, že je to krásné malinké, voňavé a heboučké stvoření s námi. Už má 3 zoubky a umí paci, paci/dřiv jen nohama:-) /.

Obrázek uživatele fiona

Zdravíme všechny po dlouhé době

Všechno nej...v Novém roce vám všem přejeme. Ať jsou vaše mrňata šťastné každý den a vy s nimi Wink Pápá

Obrázek uživatele fiona

Prvni nemoc za nami

Nase mala princezna:-) . Mame za sebou ockovani Synflor. a pneumok. A hned na to Smile zanet str.ucha a alerg. Ne na antibiotika. Uz je bez horecek a zase je to nas smisek :s:

Obrázek uživatele fiona

Nase prekvapeni :-)

Dlouho jsem tady nebyla, ale nakukovala jsem:-) . Dnes jsem, ale chtela ukazat nas darecek. Jmenuje se Lucinka a je nase.

Obrázek uživatele fiona

Naděje už není

Tak dnes se rozhodlo, že je to mimoděložní. Hcg se zvedlo, ale není ani to dvojnásobek. Za hodinu jedu na sál, vezmou mi vejcovod. Takže moje šance přirozeně otěhotnět, tímto končí.

Obrázek uživatele fiona

Nejistota ustupuje

Ahojky, tak dnes příznivé zprávy. Hcg 980 Smile a na ultrazvuku v děloze projasnění Wink . V pravo viděl něco prý jako žloutek, ale to ho nezajímalo.

Obrázek uživatele fiona

Tak a jsem v nemocnici

Dnešní kontrola u :*8*: zas byla na nic. :*8*: Na ultrazvuku v děloze nenašla nic. Na levé straně něco bylo, vysvětlila, že to může být i ve vejcovodu, ale ten na ultrazvuku neuvidí.

Obrázek uživatele fiona

Nejistota pokračuje

Jak jsem slíbila, že se dnes po kontrole u :*8*: ozvu....No tak :*8*: na ultrazvuku neviděla vůbec nic a to opravdu pečlivě pátrala.

Obrázek uživatele fiona

Neuvěřitelné

Ahoj holky, jak už jsem psala předtím, tak po 3 dením špinění jsem šla na krev a hcg bylo 6,6U/l norma je do 5U/l. Takže slabě pozitivní.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Deníček uživatelky fiona