Zdravíme všechny po dlouhé době | Moje těhotenství.cz

Zdravíme všechny po dlouhé době

Obrázek uživatele fiona

Všechno nej...v Novém roce vám všem přejeme. Ať jsou vaše mrňata šťastné každý den a vy s nimi Wink Pápá

Komentáře

Obrázek uživatele Kacka9

Evidentně si malou užíváte, jen tak dál Jednička I vám všechno nejlepší v novém roce a ať jste pořád tak šťastní jako teď.

Obrázek uživatele fiona

Děkuji Kači Wink Pápá Srdce

Obrázek uživatele katjusa

no bomba fotka

Obrázek uživatele fiona

Děkuji :k: Wink Srdce

Adopce

Dobrý den,jsem ve 21 týdnu těhotenství.Chtěla bych dát svou nenarozenou dceru k...

Budu náhradní matka

Ahoj maminky a všechny ostatní...

Kam na pohotovost v Brně

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8 týdnu těhotenství, zvracím asi měsíc....

Zvracení 6x denně v tehotenstvi

Ahoj holky, potřebuji poradit. Jsem v 8tt a zvracím už měsíc, na začátku jsem zvracela 5x denně, nemohla jsem ani vstát s postele, pak...

Milující maminka

Dobrý den 

Jsem těhotná ,bohužel jsi miminko nechat nemuzu 

jsem 23 léta studentka,tatínek 25student a nejsme připraveni...

Maminky, tak 18. prosince jsme byli na půl roční prohlídce. Richie má 7 340 g a 67 cm Sluníčko . Je to pěknej žížaláček..

Ahoj těhulky a maminky. Mám již synka 3,5 let a nyní čekám svého druhého potomka. Chci se zeptat, jestli některá z vás nezná něco účinného na nevolnosti...dost silné. Zvracím před i po jídle a jsem hodně vyčerpaná. Už mě jednou odvážela i záchranka z domu, kvůli kolapsu. Nevím co dělat, beru draslík...který mi ale nepomáhá, pak mi lékař napsal Lanzul, který mi taky nezabírá.

Všechno nej...v Novém roce vám všem přejeme. Ať jsou vaše mrňata šťastné každý den a vy s nimi Wink Pápá

ahoj maminky,jak se mi tak blíží datum porodu,začíná mě zmocnovat ten hnusný strach. Ale ani né tak z porodu jako samotného,ale aby vše bylo v pořádku,hlavně aby malá byla v pořádku a zdravá.

Ahojky, tak se jdu pochlubit svým bříškem. Je to focené dneska ráno. Večer je větší. Mám nahoře zatím 1kg. co myslíte není moc malé? nebo si to jen namlouvám? Pápá

Holky prosím o váš názor. Pořád s manželem nějak nemůžem vybrat to jméno pro malou. Doma máme Žanetku.

Ahoj holky mam takový dotaz já se v tom vůbec nevyznám a ani nevím na co mam a nemam právo. V únoru ted 9.tého mi končí rodičák 3letý a mam ted termín porodu 23.4.2013 dr.mi řekl,že bych měla nastoupit na mateřskou kolem 19.února takže mi tam hapruje 10dní to mam jít na 10.dní na nemocenskou???

Ahoj mamči! Mám problém se skoro ročním synem. Odmalička se budil často v noci na kojení - v největší krizi i každou hodinu. Pak jsem si ho vzala do postele, abych nemusela vstávat každou chvíli a zdálo se, že je to lepší - budil se průměrně tak po 2,5h na kojení a zas usnul. Co se ale děje poslední měsíc, je fakt hrůza! Večer ho dám spát - spí v klidu tak do 22. do 23 max a pak nastává peklo.