bioparox, orofar a preventan v těhu

10.10.2013

Ahoj holky,
prosím o váš názor,nejlépe nějakou paní Dr či lékárnici :-) prostě profi názor!Na přelomu 4-5tt jsem nevěděla,že jsem těhu a dost trpím na angíny.Bolelo mě v krku a nasadila jsem si léčbu bioparox,orofar sprej a preventan.Brala jsem vše cca 3dny,jakmile jsem zjistila těhu,přestala jsem.Ale teď všude čtu,že Orofar v 1.trimestru není fajn :-( Vím,že téměř všechny léky nejsou v prvním trimestru dobrý(ani bioparox,preventan),ale když já to nevěděla,že jsem těhu!Teď jsem 12tt a pořád na to myslím,jestli jsem něco neposr.... :? a miminko nějak nepoškodila :? My miminko absolutně neplánovali,tak jsem nic nehlídala a malé posunutí jsem přikládala,že jsme byli na náročném cyklistickém výletě.Děkuji za příspěvky!!!

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka