Přidat komentář

paranit je snad to jediný co pomáhá. teda ten sprej, šampon je ošetřující. dělám to tak, že když děti dotáhnou vši domu, tak si preventivně ošetříme hlavu všichni, vyperu lůžkoviny, bundy, čepice, šály, nošené oblečení, deky, polštáře.... (co se nedá vyprat, tak na tři dny schovám, aby to nepřišlo do kontaktu s ničím živým)....vysaju podlahy, koberce, postele, vyčistim hřebeny....pak teprve pustím odvšivené hlavičky zpátky. ti, u kterých jsme po ošetření paranitem vyčešu vši (jsou mrtvý), tak pro jistotu paranitem ošetřím kebuli ještě za týden....když je pak vyčešu a nic, jsem v klidu :D. když vyčešu opakuju celý proces znovu.  možná to s celkovým praním a úklidem přehánim, ale mě je ze vší blbě, takže raději to vezmu vždycky od podlahy, ale je to efektivní - fakt se vší zbavíme (bohužel to neřeší to, že jiné dítě ve škole tak poctivou matku nemá a vši má neustále dokolečka...., my jsme takhle kdysi dávno během cca půl roku vyhodili za odvšivovací přípravky cca 2tis....a to nepočítám spotřebu energie, vody a pracího prášku).

pak taky existuje paranit sprej preventivní - měl by na 24 hodin odpuzovat vši, takže když u některého z dětí ve třídě řádí, šplýchám ráno před odchodem do školy hlavičku.

naposledy jsem měla doma nějaky liquid duo na vši (v lékárně to strašně vychvalovali, jak je to super a jak bych to měla střídat s tím paranitem, aby si na to ty mrchy nezvykly)....čekalo to doma na použití celkem dlouho, nicméně po ošetření hlavy jsem vyčešala vši živý....tak liquid duo nebrat.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka