Ahoooojte!!!!!

01.04.2008

Jak pak se tu máte? Já včera tahala tu mojí treperendu přes 4 hodiny po městě. jen nevím, koho to víc unavilo :s: Tak si myslím, že asi mne :s: Já sotva lezla a Natálka si ještě u baráku vesele házela kamínky do louže :s: Chtěla jsem jí koupit jarní botičky, ale nikde se nám nic nelíbilo. Taky jsme se byly podívat v novém bazárku u nás. Prodává tam moooooc příjemná paní. A dokonce bere do komisního prodeje i věcičky i oblečeníčko po malých dětech. Tak jestli bude Mára fakt Mára, tak tam něco růžového odnesu.
Jinak si dnesa objednám tu sedaču, co jsem tu předvedla včera :-) Už abych ji měla doma. Moooc se těším :-)
Autí máme pořád v servisu. Teprve dneska by měl přijet likvidátor z pojišťovny. Tak doufám, že se to pohne. Jedu přesně za týden na UZ a busem se mi fakt nechce. To bychom s Natálkou ráno vypadly a vrátily se večer :-( Taky jsem si v Pelhřimově v Prioru chtěla koupit látku na peřinky. Uvidíme. I když - likvidátor na apríla - aby měl tu správnou aprílovou náladu, že?

Ahojky, my se máme docela dobře!! ¨
Jojo, děti,z nějakého důvodu mají moc energie..taky nechápu proč, když rodiče, který se o to dítě mají snažit ji mají mnohem míň..:-) Mělo by to být obráceně..uondat malou a pak si ještě něco udělat doma a ne naopak..malá akční a ty padající na pusinku!! :-D

In reply to by Borůvka

Borůvko, tak na to jsem se jednou zeptala mojeho taťky. Proč mají mrňata tolik energie. To byly ještě velké holky malinké. A víš, co mi řekl? nezapomeň, že je Lucce o 20 let míň než Tobě. A ono na tom asi něco bude :s: A to je Natálce o 30 let míň než mně :s:

In reply to by Borůvka

:-) to je dobře!!!!!! A postupem času přijdou na to, že spaní je fakt fajn :-) Nikču už občas budím k obědu. Jen Lucce ta hyperaktivita zůstala. Jen se umí zabavit sama a nebudí mě :-) S natálinkou musím ještě vydržet. No a až se naučí spát dlouho ona, tak tu bude ještě Mára. A pak už budu možná hlídat vnoučata :s:

No jo,apríl je dneska,to jsem úplně zapomněla:)
teda vy jte toho stihly,klobouk dolů.Už se těším,až my půjdeme kupovat botičky...to si ještě počkám.
s autem držím pěsti,je blbý,že to máš tak daleko a ještě s takovo kupou dětí.
My půjdeme na procházku.Zatím je hezky.Malá spala od 20 do půl 2,tak jsem se i vyspala.
Maminka má dneska 50,ale oslavovat budeme později,i s malou.

In reply to by jituška

Že je apríl mě nenechaly zapomenout moje děvčata. Už včera si tu špitaly a culily se :s: Tak jsem zvědavá, co vyvedou :-)
Tu středu bych jela "jen " s Natálkou, ale i tak. Než docupitáme tady na busík, pak od busíku do nemocnice, pak několik hodin čekat na busík domu.... no hrůza. Nakupovat posíláme Marka. Nosíme domů jen droboť, co unesem. On mě víc ani nenechá. Pěkně brble, když něco dělám. Minulou sobotu šel do práce, tak jsem se dala do oken. A on přišel domů brzy a nachytal mě. No to bylo řečí. Ale já fakt počítala s tím, že přijde dýl.
Jo kupovat botičky... Žádný jsme nepřinesly. Chtěla jsem jarní botky a měli jen zavřený kožený kotníčkový. Takový modely, jako jsou na maličké ( capáčky, jenže velký) A to se mi fakt nelíbilo. A sama bych zavřený kožený boty na jaro a na léto taky nechtěla. Polobotky žádný. Tak počkáme ještě do příštího týdne. Mají dostat zboží tady. Ale stejně to dopadne tak, že budeme muset vyjet někam do města. Stejně budou potřebovat botky i holky.

In reply to by Boža

Boži,já taky potřebuju botičky...Teda Martin myslí,že jich mám dost,ale to vůbec není pravda :n: :dance:
Marek musí být fajn chlap...Co tady někdy čtu je k uzoufání.je hodnej,že má o tebe starost. :h: Víš ale,že v těhu bys okna mýt neměla? :00:
Určitě napiš,co si holky vymyslely...Dřív jsem taky něco vyváděla,ale teď mi nějak chybí nápady. ;)

In reply to by jituška

Jituško, taky bych si dala s botičkama říct :-) Taky jich nikdy nemám dost :dance:
Jojo, dělá si starosti, taťka jeden. Zlobí se i když si poponesu koč s prádlem. za ta okna mi slíbil na zadek :s: Jen je pořád v práci a dělá mi starosti, že nestihnem vyřídit matriku :-(
Co holky vymyslí určitě napíšu :-)

Možná jí bude mít sluníčkovou :one: Můj tchán po ránu zlikvidoval aprílově úřednici z magistrátu, přišlo nám, že dlužíme za odvoz komunálního odpadu skoro tisícovku, ovšem správně to měl být přeplatek :w: :w: Výsledek... Zaplatíme normálně a ten přeplatek si tam prý nechají a příště to vyúčtují, jenže to už říkají dva roky. Veselého apríla :one:

Až teď jsem si to přečetla celé...Tak ty jsi z Pelhřimova? Já tam měla babičku a dědu, bohužel minulý rok oba umřeli a domeček,kde bydleli se musel prodat..já tam hrozně ráda jezdila...mám Pelhřimov ráda.

In reply to by mirax

Já bydlím asi 20 km od Pelhřimova. A měla jsem tam babiču a dědu taky, ale už je to dávno. Teď tam mám několik tet a spusty sestřenic :-) Bydlím na tu stranu k Táboru. Je tu fakt hezky. jen mi Pelhřimov někdy připomíná takové to městečo, kde se čas zastavil tak pře 30 lety :-) ale má to svoje kouzlo :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka