Ahojky,kásnou středu přeju!!

09.01.2008

Ahoj děvčata :a: , tak sem zase u vás...měla sem plán nějaké té procházky, ale dnes u nás není tak hezky jako včera a tak jdu raději za vámi...:-D
Koukám, že jsou tu další smajlíci..super.. :dance:
Ráno sem nahmatala mimískovou ručičku,nebo nožičku a jelikož byl včera až moc hodný, tak sem ho trošinku šťouchla..no ten mi dal...ale teď už zase spinká.. :e): :h:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Sestricko ahóóój!!! :a: jak se máš holka, krom toho, že furt spíš.. :jawdrop: :s: je vám dobře?? :e): ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

My se máme dobře...stále si tloustneme a tak už se těším, až to budu mít za sebou!! ;) a budu mít doma toho svýho čertíka... }:) :h: :e): ale ještě čekám, až mi přijdou věci a pak už klidně můžeme jít na řadu... :dance:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

My už máme 21kg..a furt rosteme..děs... }:) taky o tom přemýšlím a moc se těším na toho drobečka a zároveň bojím, jak to zvládnu... :e): :00: ještě chvilku vydržím, ale na UZ nám řekli nový termín a to bude kolem 17.2....tak uvidíme... jdu si dáchnout...mějte se a snad se zase potkáme!!! :c: :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No je to nakonec dost možné...ono mi někde dle termínu početí,ne podle PM vyšel 14.2...ale my bychom oba chtěli toho 29.2...to je takové hezké...:-D :00: no uvidíme.. :///:

No u nás je zatím krásně, ale odpoledne se to má taky pokazit. A to se tak dá opravdu nahmatat? tos teda musela hodně šťouchat, ne?

In reply to by Ajosek1

no právě, že naopak,normálně byl mimísek vyboulenej do mého prostoru a šťouchla sem ho jenom malilinkato... Oni to i píšou, že můžeš nahmatat ručičky a nožičky a zadeček a já byla taková smutná, že já tedy určo nic nenahmátnu...a dnes..jůůůů... :c: :s: :///: :h: :e):

Ahojky Borůvko, Ty takhle chodíš na procházky jo? Tak to jsi vzorná těhulka :one: To mě se samotné nikam nechce a tak se stane, že nejdu i dva dny vůbec ven! To jsem ale co?

Ahoj Borůvko :a:

U nás je taky kosa,ale jinak trošku slunko vykukuje :-),ale ven nejdu jen skočím koupit dolů do domácek škrabku a zase pěkně nahoru.

In reply to by LenickaV

já mám doma váhu, která váží stejně jako u dr...takže to vidím každý den a každý den přibírám..:-( ale co..Kicka říkala, že přibrala 30kg a teď má už jen 3kg...tak snad se budu taky kolem mimíska otáčet...:-)

Ahoj, u nás je na procházku ideál, ale já musím být v práci :r: :r: To je krásný, že už můžeš nahmatat mrňouska, ten náš má zatím v oblibě můj močový měchýř a včera měl 2x škytavku }:)

In reply to by Maru

Ahoj MAru,já ho nahmatala poprvé...vždy to bylo jen napnuté a vyboulené a až dnes tam byl takový dlouhý oválný něco..:-D chudinko..práce...ale už ti to taky utíká...neplač.. :c:

In reply to by Borůvka

Pláču, kašlu :r: :r: :r: V pondělí mi tu šéfová nasadila mojí náhradu s tuberáckým kašlem, včera v poledne jsem ji vyhodila k doktoru, dneska a zítra má něco rodinného, tak tu není a jestli přijde v pátek, tak ji uškrtím. Škoda, že jsem dnes zapomněla mobil doma, bych jí napsala děkovnou SMS, že jsem v těhu opět nachcípaná ://: Piju čajíček, sirup, bonbony a teď jsem si stříkla i Bioparox, doktorka mi říkala, že jakmile to na mě půjde, tak mám okamžitě reagovat. Manžel mě večer doma zabije, nechtěl, abych teď po nemocenský šla do práce :w:

In reply to by Maru

:w: Hmmm..tak to je pitomé...:-( Tak si Maru zajdi k dr ty a zůstaň doma, určitě tě nechá.. A když tě nechali nastydnout, tak ať si to tam udělají jak chtějí..ty se musíš opatrovat a hlavně nic nepřecházet!!! :w: :w:

In reply to by Borůvka

Mě pobavila, když mi řekla, že je jí trapný být 2. den co nastoupí do práce nemocná. Ale že nachladí mě, je jí šoufl :n: Jsem myslela, že má rozum, když je stejně stará jak já, asi jsem na svůj věk moc zodpovědná :? Co jsem si stříkla ten sprej, tak cítím úlevu, uvidím, jak mi bude dál, ale jestli zle, tak jdu k doktoru. Ať se tu utopí v těch fakturách a katalozích }:)

In reply to by Borůvka

Já jsem nejvíc pozitivní večer, postel :k: , manžel :h: a povidá si s :e): :) Včera mu zpíval písničku - vlastní výtvor na melodii Kryštofa - Kryštof. V písničce je to nějak: Malej Kryštof byl v popelnici už od svýho zrodu, měl štěstí, že žil... a já měla verzi: Malej drobek byl v bříšku u svojí mámy a hezky si lebedil... :dance: :one: Minule zase tatínek povídal pohádku :c:

In reply to by Borůvka

To ten můj byl ze začátku taky zdrženlivej a mě to bylo nejdřív líto, pak jsem si říkala, že ho nebudu uhánět, aby neřekl, co blbnu a on pak nějak začal sám. Když někam přijdeme, tak mě nutí, abych ukazovala fotky z UZ, když přijdou známí k nám, tak vytahuje oblečky, co máme nakoupený, včera u nás byl kámoš, tak mě vytáhl z gauče, donutil mě, abych si před kámoše stoupla bokem a říká mu: dívej, jak nám hezky roste :s: Já jsem vždycky rudá až za ušima, rozhodně nejsem exhibicionista. Nejvíc se stydím, když pusinkuje bříško před svýma rodičema a přitom jsem ráda, že takhle na malého reaguje, protože ještě vloni v červnu mu při slově miminko vyskakovala vyrážka :s:

In reply to by Borůvka

Určitě, já jen doufám, že tak jak reaguje teď, bude reagovat i později :k: Včera před rodičema prohlásil, že pokud by přeci jen šel porod normálně, tak chce být u toho, rodiče málem spadli ze židle ;) Se úplně zděsili, že prý budou muset křísit jeho, protože nesnáší pohled na krev a že bude překážet, naštěstí si trvá na svým. Ptala jsem se ho, jestli by byl schopný být i u císaře, kdyby to šlo, ale to ještě není rozhodnutej.

In reply to by Borůvka

No Slovensko... :sick: Na podzim to byly 1-2 SMS denně a minimálně 1x týdně telefonát, teď jsou to tak 2 SMS týdně a v pátek snad po měsíci telefon. Sejde z očí, sejde z mysli :) Většinou mi řekne, Eva volala, Eva psala, pozdravuje Tě... Tak jí taky pozdravuju ;) S hysterčením bych nic nedokázala, takhle to doufám zchladne časem na 1-2 SMS měsíčně. Asi to holčinu přestalo bavit a pochopila, že to nemá smysl.

:a: ahojik Borůvko, je fakt, že tam je dneska pěkná kosa.... :n: já už vařím, a peču, no prostě šílím už od rána, abych tu mohla s váma posedět :dance: já pořád u toho mého prďolky nevím kde co má, pořád mám tlaky spíše na pravé staně bříška, jako by se mi tam vzpíral, tak tam budou asi zádička :c:

In reply to by Marcelka83

já to mám zase na levé straně...taky samozřejmě nevím co kde je...a málokdy něconahmatám..jen dnes..náhoda..a bylo to maličkaté a oblé..no jako ručička, nebo nožička..:-D
Já dnes nemusím skoro nic dělat, polívku mám a muž chce topinku s volským okem, takže to mám hotovo za 15minut.. :s: }:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka