Adopce | Moje těhotenství.cz

Adopce

Obrázek uživatele Dadis

  Ahojky holky, včera k mým rodičům přišli známí s adoptovaným vnoučkem, kterého si adoptovala jejich dcera před 14 dny. Holky ten byl tak kouzelný!!!! Jsou mu necelé dva roky a prý ho jeho matka nechala po porodu v porodnici. K adopci se dostal až teď!!!! Ty úřady jsou fakt děsné!!!!Mohl být už od narození v rodině kde by mu dali maximum lásky a zatím musel být v kojeňáku. Tak krásného chlapečka si prostě musí zamilovat každý.

  Komentáře

  Obrázek uživatele Dadis

  No oni se taky divili. Strašně rychle si na ně zvykl i na babičku s dědečkem dokonce jim tak i říká. a nepustí je z očí. Jde vidět, že je má moc rád a že se rád mazlí. Adoptivní maminku prý chytne kolem krku a tak moc ji přitiskne až ji to prý bolí, ale jsou oba šťastní.

  Obrázek uživatele Peterson

  bohužel to u nás trvá děsně dlouho-na úkor dětí.V Rakousku je situace jiná,známí tam adoptovali 2 děti a měli je 14 dní po narození doma.Dnes jsou z nich 25 a 27 letí dospěláci a jsou fajn.Takže si spočítej jak dlouho to tam již funguje.Snad se to u nás někdy změní.

  Obrázek uživatele Brejkyna

  Tady adopce funguje taky dlouho. Je mi 26 a do třídy na střední se mnou chodila taky adoptovaná holka. Jen ty úřady prostě strašně váznou, bohužel na úkor těch prťat.

  Obrázek uživatele Dadis

  Snad to bude jednou lepší jak pro ty děti tak pro jejich adoptivní rodiče.

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  vykoupaná, vyvoněná,namazaná....

  V Tv dávají nějaký erotický film,tak jsem to musela jít stlumit aby si sousedi nemysleli,že buď rodím nebo jsem tak náruživá :s:

  Tak moje milé sovičky,jsem celá pokřivená,jdu se srovnat do postele.Krásně se vyspinkejte a přeju hezké sny. :'zz): Pápá

  ..tak to taky balím, neboť s emusím ještě sprchnout, vzbudit hladovečka na kojení...a pak možná dokonce i do hajan :s: Pápá

  Nevíte prosím, kde se na netu dají pořídit hezké a kvalitní hrazdičky, samotné bez hrací deky pod tím, tu už máme. Děkuju

  Ahojky všem Pápá .Dnes mám 7 den zpoždění MS.Testík z ranní moči jen slaboulinká čárka.

  Asi budu dělat reklamu...ale maminky,pokudse chcete dětem věnovat a už žádné hry nevíte,kupte si knížku od Hanšpachové Hry pro maminky s dětmi,je skvělá,doporučuji!!!!

  Holky co pijete nebo jste pily čaj s maliníku,kolikrát denně jste ho pili?děkuji

  Tak sem doufala, ze me nikdy neotecou. Rano sem vztala a boleli me kotniky kdyz sem sla ze schodu. Mrknu na ne a jsou ne moc ale jsou otekle. Co na to pomaha aby se to nezhorsilo nebo aby otok zmizel?