Zdravím děvčátka, píšu zde po hooodně dlouhé době. Vždy jste mi pomohly nebo aspoň psychicky podpořily tak jdu opět spíš pro podporu. 4roky se snažíme s manželem o druhé mimi, teď by mi to vycházelo na 6týden ale pobolívá mě břicho a špinila jsem 6dní. Dnes už tolik nešpiním ale vylezl se mně kus krvavého hlenu ale není mi špatně, jsem jen unavená. Dnes odpoledne jsem si zkusila udělat další test a vyšel pozitivně. Zítra jdu k dr ale docela se bojím. Děkuji že jste si to přečetly až sem, potřebovala jsem se vypsat. Budu ráda, pokud máte s takovou situaci zkušenost, že mi třeba napíšete jak jste dopadly. Přeji vám krásný den.
Ahoj holky, chci se zeptat..doktorka mi brala krev a hcg vyšlo 240 znamená to,ze jsem 2-3tyden těhotenství?Dekuji za odpoved ☺
Ahojky maminky.
Jdu k Vam pro radu. Syn ma 2 a pul roku a nevim jak bych to napsala. Je to zlazicko, ale i dablik. Vim, ze je na me hodne vazany, ale co redvadi posledni dobou uz je moc. Bud se smeje jak slunicko nebo rve jak kdyby vrazdili prasatkoa nee a nee prestat. Takze nejake vyrvani nema smysl, je schopny i hodinu a popripade se z toho pozvracet. Zkousela jsem formou vysvetlivani, ale take nee
Naprikla, jdeme do obchodu, on tam nechce tak spusti neskutecny rev, nebo kdyz jsme na prochazce a on chce jit tam, ja ze musime tam, tak zacne zase hystericky rvat. Proste rve bezduvodne. Dale kdyz prijde pritel a obejme me nebo si chceme vykladat tak knoura a rve. Snazime se to nevnimat, ale nejde to. Uz jsem z toho spatna, protoze jak neni po jeho je to des. Nevim, zda to mam resit v nejake poradne, zda mi poradi nebo pockat, zda to prejde. Vim, ze na lritele nekdy zarli a nekdy me zase jakoby vyhazuje a chce byt jen s nim. Prijde mi, ze cim je starsi tim je to horsi a horsi. Kdyby se vztekal, ale on siiilene rve. Je to na palici.
Dekuji za odpovedi
Dobrý den,
mám kamarádku, které 5ti měsíční holčička neustále pláče(cca 3 měsíce a to opravdu každý den). Ona tomu moc nevěnuje pozornost a vždy má výmluvu, proč zrovna holčička pláče. Já si myslím, že jí holčička pláče hlady, protože jí za cca 2 měsíce přibrala jen 300g. Doktorka jí řekla, ať koupí Sunar, ale ona si stále vede své, že prý má mléka dost a to ani nezkoušel a odstříkat a na mléko se podívat(i když věřím tomu, že i tak by byla schopná tvrdit, že má mléko v pořádku). Nakonec tedy Sunar pořídila, ale tvrdí, že ji jo holka ani přes prst stříkačkou a ani přes flašku nechce. Dává jí zeleninové příkrmy, ale holčička si s tím ještě neví rady, takže kamarádka řekne, že snědla 3 kojenecké lžičky přikrmují a je najedená. Nevím, myslím si, že jí holčička pláče hlady, ale když jí to řeknu, tak se pomalu ještě uráží, že to není pravda, že ona k těm prikrmum ještě kojí a že to holce stačí... Už nevím jak ji vysvětlit, že holčička má hlad. Pokaždé si najde výmluvu, jak omluvit její hystericky pláč a omluvu, proč odmítá Sunar i její prso... Co by jste řekly vy? Děkuji za názor....
Dobry den,jsem tehotna 39+3, vcera jsem mela posledni navstevu u sveho gynekologa, ktery me jiz predal peci porodnice. Do zpravy napsal toto : v.č.p. nad V ve VB. - nemohu rozlustit. Co to znamena prosim?
Ahoj,
potřebuji radu, jak na naší dceru a nočník. Za měsíc jí budou 3 roky a ona prostě odmítá na nočník sednout, natož do něj něco udělat. Zkoušeli jsme už minulé léto, to se nedařilo, schovala jsem, zkusila zase za 2 měsíce. Nic. Ona je strašně svéhlavá a má ráda "to zajeté". Vyzkoušela jsem fakt vše, nikdy jí nekárám, nikdy nekřičím, hledám jí i videa na youtube, různé písničky o nočníku, je taková opička, takže tím jsem docílila, že si na něj asi na 5 vteřin sedla. Jinak vzít jí plínu, nechat jí počůrat, je jí to uplně jedno, přijde mi to ukázat, já jí řeknu, že se to dělá do nočníku, ukážu a ona s klidem a mokrými kalhotami odejde si hrát.
Fakt už nevím. Od září má jít do školky a pokud to přes léto nezvládneme, tak ji samozřejmě nevezmou. Chtěla jsem jí už teď nechat bez plínky, jenže je zase nemocná a na atb, takže jí nesmím nechat prostydnout....prosím poradíte? Máte někdo stejnou zkušenost? Já to od syna neznám, ten chodil rovnou na záchod, od 2 let byl bez plen uplně. Děkuji!!!
Dobrý den. Je mi 19 a Chtěla bych znát váš názor. Mám už 3 roky přítele. Spime spolu naprosto bez ochrany a bez prášků. Dříve jsem měla opožděnou menstruaci,ale díky sexu s přítelem se mi vše srovnalo. Jenže už je to 21 dní, co jsme spolu naposledy spali. Dostávám menstruaci vždy 4. Nebo 8. Dne od začátku měsíce. Ale je už 18.4 A menstruace nikde.naposledy jsem ji měla před více jak měsícem. Dneska jsem i celý den zvracela a měla průjem. Prsa mi nějak za měsíc nevyrostli ani necítím změny chování nebo něco. Už jsme si zkoušela dělat domácí testy s pastou a cukrem. Ale oba vyšli negativně. Vše jak mělo být. A bojím se abych nebyla těhotná. Na "malou" chodím často protoze sportující a často piju. Rano vstavam v 5 kvuli skole a mám nervy z pisemek kdyz je nejaky den nejaka. Ale zadné změny nevidím. Chci si dělat těhotensky test,ale ráda bych věděla vás nazor. Může být důvodem, že nemám menstruaci protože jsem měla nějakou virozu(myslím dnes to zvracení a průjem) ? Nebo si Myslite, že můžu být těhotná? Děkuji
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat co si myslíte. Je mi 19 a s přítelem spíme celkem dost a přírodně bez čehokoliv. Dříve jsme měla nepravidelný cyklus menstruace a po sexu s přítelem se mi to po nějakých měsících srovnalo. Je to už meči co jsme s přítelem spali naposledy. A teď už mám 16 dní ode dne kdy mi měla přijít menstruace ale nedostavila se. Mám strach že jsem těhotná. Do toho jsme dnes celý den zvracela a měla prujem.Prsa mi nevyrostly a ani nevážil o kilo více.Na "malou" chodim casto protoze dost piju.Zkousela jsem si delat i domaci testy jako se zubni pastou a cukrem. Ale vysledek zadny.
Myslíte si že můžu být těhotná ? Děkuji
Ahoj těhulky a maminky. Chci se Vás zeptat - byla jsem na gynekologii a potvrdili mi těhotenství, zároveň se mne ptali kdy jsem měla poslední měsíčky. Já ale nevěděla přesný termín. Podle datumu početí jsem teď zjistila, že jsem si termín měsíčků spletla o 6 dní. Mám jít na další kontrolu. Je tedy důležité, aby doktorka věděla přesný den? Nemůže si díky této špatné informaci myslet, že miminko je nějak zpožděné ve vývoji? Děkuji za Vaše názory.
Ahoj,tak se jdu pochlubit naší druhou princeznou,Gabrielkou,která se nám narodila 26.3.2018 ve 12:47,46cm a 2910gr :-) Narodila se v 38+3tt po vyvolani.Od 36tt týdne jsem měla docela divoké ozvy,malá se dost vrtěla a byla divéká,tak mě celkem 3x hospitalizovali v nemocnici,ale většinou se to do 1-2dnů zlepšilo,tak mě pustili domů.Potřetí si mě tam nechaly už přes celý víkend a nakonec se rozhodly,že mi porod vyvolají,ať už se netrápím.Ráno v 9,15,hned mi začaly silné a krátké kontrakce,v 11 mi praskly vodu,kontrakce zesílily,ve 12 šílený tlak dole,sestřička mě vyšetřila a že už budeme teda






























