Pro vkládání příspěvků je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat.
BabyWatch - těhotenská trička
11.07.2018

Prosim o radu. V dubnu mi koncila Rd kdyz holce byly tri roky. Mezitim jsem stihla otehotnet, kdyz jsem pak sla dat neschopenku zamestnavately, tak jsem akorad dostala vynadano ze nema cenu aby mne dale evidovali, jako zamestnance. Takze i kdyz jsem predala neschopenku a je na ni uvedeny dany zamestnavatel musela jsem podat i vypoved dohodou, ktera byla na drivejsi datum. A kdyz mi ted na gynde dali papir na PPM tak jak to tedy mam vyplnit kdyz ted zrovna nemam ani zamestnavatele kteremu bych ty papiry mela dat??

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
06.07.2018

ahoj holky, s manzelem jsem mela 3.7. nechtaneny styk, neberu antinu. Neudelal se do me, ale bojim se kapek touhy.. do 30 hodin jsem si vzala postinor. Menstruace mi skoncila 30.6. a dneska mam slabe krvaceni. Muzu uz byt v pohode, ze nejsem tehotna?

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
03.07.2018

Zdravím chystáme se do alp. Sem v šestém měsíci těhotenství. Je vhodné nebo bezpečné pro mě a dítě zkusit jízdu lanovkou??? Děkuji za odpovědi

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
02.07.2018

Ahoj holky, tak zase po dlouhé době píšu. Pořád se snažíme otěhotnět, už jsou to skoro tři roky. Tak nějak jsme to snažení ale zvolnili, necháváme to na přírodě. takže teď uvažuju i nad jinýma věcma a mezi těmi augmentace. Chtěla bych si nechat zvětšit prsa, jenom trochu a možná jenom vymodelovat, nevím co mi doporučí doktor. mám je trochu nesouměrné a docela mě to vadí. kamarádka byla v medicomu v Praze a hodně mi o tom vyprávěla... můj dotaz ale zní jak je to s kojením a s implantáty. Dočetla jsem se že byy to nemělo vadit spíš by mě ale zajímalo jak ty prsa pak po tom kojení vypadají, přece jen ty bez modelace se vytahají... zachovají si prsa po kojení svůj tvar? Díky za zkušenosti :)

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
29.06.2018

Maminky chtěla bych poradit.Planujeme třetí dítě,ale v poslední době mě bolí jizva po císaři.Mám obě děti císařským řezem.Posledni byl před 2,5 lety.Jizva mě bolí tak zevnitř.Možná jsou nějaké vitamíny na posílení svalstva.Příčinu přikládám tomu,že často nosím mladší dítě.Važí 13 kg.Snažím se to omezovat.

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
Anonym (neověřeno)
24.06.2018

Hezký den, chci se prosím vás poptat, jestli nemá někdo z vás zkušenosti se zarostlou fontanelou u právě narozeného miminka? Máte s tím někdo zkušenost?

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
18.06.2018

Ahojky, tak se tu po dlouhé době hlásím. Čekáme třetí dítě, doma dvě zdravé holky. Už 9 a 6 let a ted jsem ve 14 týdnů.
Za tři týdny máme letět do Řecka, dovolenou máme zaplacenou už od zimy a já mám strach jak letadlo a těhotenství. Letěla jste takhle některá? Jak jste to snášela a jak v letadle?
Těhotenství je normální bez komplikaci.
A ještě se chci zeptat, mám neschopenku, protože jsem pracovala na směny a dojížděla jsem ráno a odpoledne hodinu, tak me nechal doma, jde si nějak vzít propustku nebo změnu pobytu? Nebo to prostě tisknout? Letíme na 10 dní.
Díky moc za odpovědi

Hanča :-)

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Všechny zdravím.
Pokusím se ve stručnosti.19.5. byla poslední menstruace,vzhledem k tomu ze mám cyklus cca po třiceti dnech tak mi kalkulačka vypočítala ovulaci 5.6.,a zrovna na potvoru se nám ten den stala nehoda.16 hodin po té jsem užila postinor 2-obě tabletky najednou.Bylo to úplně bez potíží,žádné nevolnosti,zvracení,průjem,krvácení ,spineni prostě úplná pohoda.Na internetu jsem pak našla ale spousty případů ze žena i přes tento preparát otěhotněla.Vim ze postinor uvádí cca 79%účinnost.Chtěla bych se tedy zeptat.
1. Jak moc ovlivní jeho účinnost fakt,ze jsem zrovna byla v plodnem období?
2.kdy ma smysl udělat první test pro klid duše a nemuset čekat až do další ms?zítra bych byla případně 9DPO
U OBOU DETI MI VYSEL POZITIVNI TEST UZ TYDEN PRED OČEKÁVÁNOU MS.
Jinak tedy když bude test negativní oddechneme si asi ale kdyby byl pozitivní nebyla by to tragédie,Niki 9let a Míšan 8měsíců by holt měli sourozence.
Všem moc předem děkuji a přeji krásný den

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
13.06.2018

Ahoj holky, tak snad dostanu odpověď alespon teď...Prosím, kolik tak může chlap platit alimenty, když ma průměrný plat 50000,- ( ale to je asi i s odměnami, jinak bude mít asi tak 40000,-?) Platí hypotéku asi 18000,-. V baráku ma tepelné čerpadlo, tak náklady na teplo asi může mít tak 2000,-měsíčně, voda vůbec netusim, kolik se pohybuje, protože my ji máme zdarma... ? Díky za rady

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.
09.06.2018

zdravim holky,nedávno jsem zde psala že nám s přítelem nejde otěhotnět,asi před měsícem mi paní doktorka řekla že mam cystu na levém vaječníku,mám z toho docela strach.před několika lety mi jednou cysta praskla a byla jsem v nemocnici a ted se objevila znova. myslíte že ta cysta nám brání otěhotnění? příští tyden jdu na kontrolu znovu a pak se bude řešit,po pravdeě děla mi trochu problém, poboliva me na leve strane, bolest pri pohlavnim styku. pujdu hned na operaci?

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka