Krásné dobré ráno!!!
Jsem tu první, tak přeji krásné dobré ráno, i když trochu uplakané :w: Nevím teda jak u vás, ale u nás prší... Čekám na taťku a jedeme ráno píchat naušničky :!k: a taky na kontrol kyčlí, tak držte palce, ať se vracíme bez třmenů :qu: . Pa :a: :a:
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.





















