Kočárek babylux white nejhorší kup co můžete udělat. Zadní kolečka háčí o podvozek kdykoliv zatáhnete a rukojeť močárku. Nevyjedete na chodník nesjedete po kolejnici do sklepa. V 5 měsících je malýmu korba malá (má 7 kg, 68 cm) a vnitřní podložka (2 cm matrace) je menší než korba, takže malej má buť hlavu, nebo nožičky na lepence. Navíc je ta madračka z neprodyšného materiálu, takže je malej neustále durch spocenej. Opěrka za hlavou je plastová a dost "vachrlatá" když se malej moc vrtí, sama se mu složí pod hlavou nebo se s ním vikle. Stříška nejde polohovat, je buť dole, nebo nahoře.
Ahoj,
nevím, jestli si mně tady ještě někdo pamatujete, protože jsem zde už hodně dlouho nebyla. Před osmi lety jsem byla ve skupince Květinky 2010.
Od té doby utekla spousta času a změnilo se spoustu věcí. Teď aktuálně jsem už téměř 17 měsíců trojnásobnou maminkou desetiletého Honzíka, osmiletého Tomáška a nejmladšího Danečka, který se narodil 18. března 2017 s váhou 2980 g a délkou 48 cm.
Ahoj holky, rozvaádíme se. Dosud jsme řešili prachy jen na spořeních a spořicím účtu, ale uvědomila jsem si, že on má dva účty, kde bude mít asi dost nasysleno. Chtěli jsme řešit prachy mimosoudně, abychom neplatili zbytečně náklady navíc. Bojím se ale, že když se ho na zůstatky zeptám, převede prachy k té jeho... a my s dětmi uvidíme kulo hulo. Dá se to nějak ošéfovat? Díky Deny
Zdravím holky, mám 3 letou holčičku a chystám se kupovat nafukovací bazén. Koukala jsem na ně na Hawaji a pak taky na recenze na bazény tady, ale ještě si nejsem jistá, jaký přesně objednat. Máte někdo nějaký tip, inspiraci, radu? Moc předem děkuju..
Ahoj všem, dělala jsem si už 3 test od mamatest GS a pokaždé vyšel s duchem. Děti ještě nemám a nemám se koho zeptat nana zkušenost jak s duchem tak timto testem děkuji. Jinak miminko by sme si přáli oba. H.
ahojte holky
Jsem první měsíc bez hormonální antikoncepce,krvácení ze spádu bylo 5.7. Od revize jsem uz 4 měsíce.Je možné,že toto je jeste porevizní duch,nebo už je to nové těhotenství?Nebo mám jen rozhozené hormony?Ms jsem jeste nedostala
Zdravím všechny, kdo si na mě ještě po těch dlouhlých letech pamatuje.
Konečně se i na mě štěstí usmálo a mám svoji lásku Pepíčka.
Sice ten rozjezd byl trochu divočina, ale co bych pro něj neudělala.
Posílám aktuální foto našeho miláčka
Ahoj, před cca 14 dny jsem dobrala antibiotika, prodělala jsem akutní zánět vaječníků a vejcovodů. Stále mně ale pobolívá podbřišek. Dost jsem si vytrpěla a nechci aby se to opakovalo. Máte některá zkušenost s opakujícím se zánětem? Na kontrole po dobrání antibiotik bylo vše OK. Případně nemáte některá radu jak zánětu předcházet?
Ahoj plánujeme s přítelem miminko. Problém je v tom že nastupuji do nové prácee mi dají nejprve zkušební dobu a poté smlouvu na rok. V září chci přestat brát prášky (v září nastupuji do nové práce). Když se mi podaří otěhotnět v době kdy nebudu mít smlouvu na neurčito...mám nárok na nějaký příspěvek v případě že budu muset jít na neschopenku a v době neschopenky mi vyprší smlouva? Rok odpracovaný mám. Ale nevím jestli bych nezůstala v době "nezaměstnanosti " a těhotná úplně bez peněz. Děkuji.
Hledáme maminku-paní/slečnu, která je opravdu pevně rozhodnutá, dát své miminko do přímé adopce. Jsme zabezpečení manželé středního věku, kteří se snaží velmi dlouhou dobu o miminko. V rodině již máme zkušenosti s přímou a normální adopcí, takže víme co a jak zařídit. Jsme státem prověření (trzn. veškeré zdravotní i psychické testy máme v pořádku). Našemu vysněnému děťátku chceme nabídnout milující náruč, teplo našeho domova, klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky a samozřejmě spoustu lásky. Prosím ozvi se na adopceprima@post.cz


































