Ahoj nemate nekdo doma zbytecne par platicek ha Azalia, dekuji za nabidky. Lenka
dobrý den prosím o radu,kdy si mužu udělat znovu test,když mám špinění?děkuji za odpověd
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Včera jsem si ráno udělala těhotenský test,byly tam dvě čárky,jedna viditelná,druhá slabounká,ktera po deseti minutach vymizela.Vim,že se to občas v těhotenstvi stava.Zitra rano si test chci udělat znova,ale dostala jsem špinění.Kdy mám teda udělat test znova?děkuji za odpověd
dobrý den mám otázku .....mému synovi jsou zítra 3 tydny a celou dobu jsem koupila jen že v týdnu mi malej začal ztrácet moje mléko tak jsem nasadila sunar ale u dětské doktorky jsme dostali vynadano že mám přejít nazpatek na kojeni ale syn od té doby nějakým je to sice jeden den ale bříško tvrdé nemá prdi normálně ale je nenasitnej co mám teď dělat mám strach aby se mu nacpali strava nebo něco jelikož při kojení mi kakal každou chvilku
Ahoj těhulky,
jsem 37+3 tt (druhé těhotenství) a už delší dobu mám problémy s křupáním/lupáním v pánvi, uprostřed stydké kosti. Za poslední dny se to hodně zhoršilo. Potíže mám hlavně při vstávání, sedání, lehání nebo otočení na bok, snad při jakémkoli pohybu dolních končetin. Zajímalo by mě, zda to po porodu přejde a co to způsobuje? Je to dost bolestivé, už mám strach se jakkoli pohnout.
Děkuji za odpověď.
Stalo se to, ceho jsem se tak moc bala. Od zacatku tehotenstvi jsem byla v neustalem strachu. Aby bilo srdicko, aby krevni testy byly ok, aby miminko rostlo, jak ma, aby screening dopadl dobre, kdyz byly tyhle zacatky za nami, oznamili jsme tu radostnou novinu. Moje strachy ale nezmizely, kolem 14. tydne jsem citila pohyby, pak jeste v 15. a pak to zacalo byt divne, byla jsem polosilena a kazdy vecer lezela a snazila se neco citit, jakykoli pohyb strev jsem brala jako pohyb miminka, mluvila o tom, jako by to byla pravda, kdyz to reknu nahlas. 1.4.
Ahojte ženy,
Dnes mam ukončeny 41tt, CS mám stále 3.2 cm z měsíc se mi zkrátilo o 0,6 cm.. Zítra budeme vyvolavat porod zavedením tamponu do pochvy. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?
Maminky co jste byly na sekci.Po kolika hodinách jste poprvé vstávali z postele po sekci?Já před 6 a 3 lety po 24 hodinách a minulý týden jsem rodila po třetí, znovu sekci vstávala jsem už po 12 hodinách.Je to normální?
Ahoj maminky. Mam dcerku 3 mesice. Kojim a dokrmuji UM. Uz tyden mi nekakala. Jenom prdi. Zadne krouceni, ze by ji bolelo brisko, nic. Ale prijde mi to strasne dlouho, ze nekakala.
Prosim o nejakou radu. Dekuji
Vzpomněla jsem si na tuto stránku, kde jsem si psala pár poznatků z prvního těhotenství a bylo moc hezké si to přečíst a věřím, že i dcera si to jednou ráda přečte, tak jsem se rozhodla, že je potřeba dohnat resty a druhé miminko o tyto řádky neochudit.























