23.týden | Moje těhotenství.cz

23.týden

Obrázek uživatele lasicka

    Tak konečně můžu začít. Dnes nám doktor z genetiky dal tu nádhernou zprávu: je to zdravý kluk.3 týdny jsme trnuli strachy, měli jsme podezření 1:130 na Dawnův syndrom, roštěp páteře ale obavy dnes opadly. Huráááááá. Snad je špatné za námi. Dcera i syn se na brášku už také těší.

    Komentáře

    Obrázek uživatele Borůvka

    Moc gratuluju!!! Hurááá!! Mám radost i za tebe!! Ať nám všem ostatním to taky vyjde!!:-)))

    Obrázek uživatele Maki

    Moc a moc gratuluji!

    Obrázek uživatele petra.h

    Také ti gratuluji,já sama čekám na výsledky krve vvv a trnu!!!

    Obrázek uživatele La_cheri

    Tak to gratuluji:))já byla na plodovce a taky vše v pořádku a není nic krásnějšího než slyšet že miminko je zdravé:))

    Obrázek uživatele Macík

    Ahoj. Taky jsem podstoupila odběr plodové vody. Výsledky AFP jsem měla v pořádku, ale chtěla jsem mít prostě jistotu. Přeci jen patřím mezi ty starší těhulky, kde se riziko výskytu genetických vad zvyšuje.

    Obrázek uživatele Borůvka

    Macíku měla by sis změnit ten rok narození!! Já si představuju, že v 107letech je člověk mrtví a ne, že čeká miminko!! Lol Ovšem někde jsem četla, že je ti 38. Držím pěstí a i tobě gratulace, že je vše v pořádku...myslela jsem, že po 35 se chodí automaticky..

    Obrázek uživatele Macík

    Ahoj. Možná jsem divná, ale nerada uvádím své osobní údaje takhle "veřejně". Ano, letos mi bylo 38 let. U těhulek nad 35 let je prý zvýšené riziko genetických vad. Nicméně jsi pozvaná na genetiku, kde s tebou vše proberou a odběr plodové vody doporučí. Rozhodnutí je však vždy na tobě, můžeš odmítnout.

    Obrázek uživatele Borůvka

    Aha, to jsem nevěděla (tedy já toho nevím Lol ) Já mám z toho docela strach, slyšela jsem o případech, že právě díky tomu vyšetření, se miminko poškodilo..:-((
    Vždyť jsi tu pod přezdívkou a nikdo netuší kdo jsi, je to jen o tom, že si člověk má s kým povídat o stejných věcech a někdy se stane, že ti někdo může být víc sympatický a pak teprve se dávají osobní údaje...věk přece není nic až zas tak osobního..pokud ho tedy nenapíšeš s rodným číslem!!:-)))
    Náhodou jsi odvážná, taky chceme tři dětičky vlastní, ale můj věk je na první dost vysoký a uvažuju zda jít do miminka i později..Asi hranice je 40..i když to taky ještě rodí..tak se nemůžu rozhodnou, kde je hranice..:-)

    Obrázek uživatele Borůvka

    My jsme s bráchou o 4roky a taky se máme velmi rádi... Třebas to tak někdy nevypadá a dlouho o sobě nic nevíme, tak když se jednomu z nás něco přihodí, tak ten druhej je u něj okamžitě!!
    Určitě je lepší mít víc dětiček, jedináčci jsou o to chudší..
    Všichni píšete o vvv, který se údajně dělá na ultrazvuku a já o ničem takovým nevím, přitom mi ultrazvuk dělá vždy.
    A co je to ultrazvuk screening??

    Obrázek uživatele Macík

    Ahoj. Já měla první ve 36 letech - možná jsi to četla už v jiném příspěvku. Už jsem to ani nečekala a byla jsem strašně šťastná. Každopádně to byl pro všechny šok. Hodně lidí si myslelo, že jsem "kariéristka", která děti nechce. Nejsem ten typ, abych se každému se "svými problémy" svěřovala. Umělé oplodnění jsem ani nezkoušela, prostě jsem to nechala na přírodě. Kolegyně v práci to zkoušela hodněkrát a když mi vyprávěla, co všechno musela podstoupit, tak se mi do toho vůbec nechtělo. A teď jsem si říkala, že když to šlo poprve, tak třeba i podruhé... Taky jsem si dala věkový "limit", že po 40 už bych nechtěla. A vida ono to opravdu vyšlo!!! Prostě hormony se nějak srovnaly.

    Obrázek uživatele Borůvka

    Lol TAk to je úžas a malý zázrak že?? Moc gratuluju!!
    Ten příspěvek o prvním jsem nečetla...
    Taky nejsem ten typ na svěřování, i když anonimně mi to vůbec nevadí...to je já vybreptám všechno!! Apoň se mi uleví...:-))

    Hledáme přímou adopci

    Dobrý den,

    touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

    Přímá adopce

    Dobrý den,

    Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

    Přímá adopce

    Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

    Přímá adopce

    Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

    Přímá adopce

    Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

    Ahoj maminky, tak mě včera bylo řečeno, že heřmánkový a zelený čaj není moc zdravý. Jelikož je mám v oblibě, tak vůbec nevím zda to je blábol, nebo pravda. Co si o tom myslíte??

    Tak zase zdravím všechny Smile a každou z vás dvakrát, samozřejmě Biggrin chci se zeptat, co pijete, bublinkové vody nejsou prej doporučované..

    Tak už mám za sebou taky vyšetření na cukr,byla jsem píchnuta do prstu, vypila jsem sladkou vodu, dvě hodiny si počkala, pak mě znova píchli do prstu a šla jsem. Výsledky jsou v pořádku. Nejhorší snad bylo to čekání,už jsem nevěděla jak bych i sedla:-( a taky jsem měla strašný hlad protože jsem nemohla nic jíst ani pít!!

    Právě před chvílí jsem řekla šéfový, že jsem těhu.. Sebrala jsem odvahu a řekla.. víte jak jsem byla v pondělí u doktora, potvrdil mi těhotenství.. a ona řekla..

    Ahojky holky,

    Dnes som bola u zubara, povedal, ze mi nemoze pomoct, pretoze nemoze urobit röntgen. Hm. Tak som ,,mu,, to zavolala a vyplakala, ale neviem preco som plakala.

    Holky jaká je ideální velikost pro oblečení pro mimčo na odvoz z porodnice?Myslítě že 56 stačí nebo raději menší?Nechci aby mu to plandalo a naše mimčo nebude obr.....nebo aspon zatím na obra nevypadá:))Ale každý mi říká něvo jinýho tak nevím....

    AHOJKY MAMINY,7.9. jdu na odběr plodové vody,už tak nějak vím co mě tam čeká ale mám dotaz jsou tam ochotni vám říci co tam je???Zda holčina či klučina máte někdo takovou zkušenost??Nebo jenom udělají to co mají a pošlou vás domů??Záleží na doktorovi???

    Ahoj, jenom se chci zeptat, jestli tu náhodou taky není nějaká maminka, která má sníženou funkci štítné žlázy. Já se léčím skoro rok a půl a nyní jsem těhotná. S mým endokrinologem se nedá moc mluvit, tak bych si ráda vyměňovala zkušenosti:-)

    Lol Musím se Vám pochlubit, jakou mám radost!! Můj muž jede za mnou do Prahy a zítra si mě odveze domů!! Já se tak těším!! Neviděla jsem ho od soboty a už semi moc stýskalo!! HUrááááááá!!!!