Zvýšené výsledky z krve u těhotenské cukrovky | Moje těhotenství.cz

Zvýšené výsledky z krve u těhotenské cukrovky

Obrázek uživatele MarcelínaD.

Ahoj maminky, minulý týden jsem byla na testu cukrovky a mám prý zvýšené výsledky po vypití glukozy 5,2 a hranice je 5,1. Musím jít v úterý na krev znova. myslíte že se tedy cukrovka potvrdí? Vůbec nevím co mám teď ty 2 dny před dalším odběrem jíst, prý nemám jíst pečivo,sladký,ovoce, těstoviny. Tak fakt nevím co teda do pusy aby to nebylo zvýšené, nedokážu si představit že budu mít cukrovku, bez sladkýho, těstovin, sýrů a ovoce teď nedokážu být, maso teď nemůžu pozřít je mi po něm blbě. Díky

Obrázek uživatele kavo78

Podle mne to cukrovka není. Pracuju v nemocnici a v naší laboratoři je horní hranice 5,3... To rozmezí "normálních" hodnot se v každé nemocnici o nějakou desetinku liší...Na škole jsme se učili rozmezí 3,6 - 6,3.... takže do cukrovky máš, si myslím, dost daleko. Jez všechno co jindy, jen se třeba neláduj banánama, hruškama...aspoň ne před testem :s:

Obrázek uživatele MarcelínaD.

Díky moc, tak jsem trochu klidnější Pápá

Obrázek uživatele Barcule

Ahoj,možná to je uplně pitomá rada. Možná to je totiž jiná cukrovka,ale děda má cukrovku a když má jít na cukr,tak dva dny předtím jí kyselé zelí. Smile Držím palce,ať to má v pořádku Pápá

Obrázek uživatele MarcelínaD.

Díky, jen zelí nemusím, ale nebudu jíst sladký a snad to dopadne dobře, jinak si fakt nedokážu představit co bych jedla Pápá

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...