zuby

06.08.2015

Holky, můžete mi poradit? Holce zubař vytrhl dva zuby najednou, protože se jí tam tlačil zub další a staré nechtěly vypadnout. Teď jí ale vyrostl jen ten jeden zub, udělala se jí tam mezera a automaticky jí další zub chybí. Můžete mi někdo z vlastní zkušenosti říct, jestli se to spraví nebo je třeba s tím něco dělat a musíme k zubaři znovu?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, asi bych strach neměla, neteři takhle rostl jeden zub skoro rok. Ale chápu tvé obavy a pro svůj klid bych se zeptala jiného zubaře. Ale myslím si, že tento krok udělal z nějakého důvodu a určitě netrhá zuby jenom tak :)

normálně doroste až bude mít čas bych řekla :///: ony ty druhé zuby jsou větší,proto asi vytrhla oba,na druhý stálý zub by to nemělo mít vliv... našemu třeba vypadl mlíčňák a začala se tlačit druhá jednička,ale neměla tam dost místa vedlé té první stálé jedničky,tak rostla jakoby vzadu-taky jsem měla strach,jestli se vůbec srovná a nakonec dobrý,jak vykoukla celá,tak už je má vedle sebe normálně ;)

Ahoj, jak je to dlouho po vytržení? Já osobně jednu stoličku taky nemám (druhý zub tam prostě nebyl). Nijak se to tenkrát neřešilo. Mezera se časem zatáhla tak, že teđ je tam tak milimetrová mezera a ostatní zuby rozlezlé nemám. Byla jsem tedy jen na rengenu zda tam ten zub vůbec je a pamatuju si, že zubařka tenkrát říkala, že by bylo dobré, aby tam raději nebyl. Bylo mi asi 20 a šla jsem tam právě na vytržení mlíčňáku, který se už rozpadal.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka