Žehlení pro kojence | Moje těhotenství.cz

Žehlení pro kojence

Obrázek uživatele Freya

Krásné dopoledne všem!
Jdu s otázkou: jak dlouho jste žehlily kojencům? Myslím hlavně oblečení. Malá je totiž hrozný poblijón a tak převlíkáme klidně 6x denně = mraky prádla = spousta žehlení. Přemýšlela jsem, že bych se na to pomalu vyprdla (tento týden končíme šestinedělí Wink ) ... o zmačkanost mi vůbec nejde (nežehlím ani nám "dospělým", natož u prcka :///: )...Jak jste to dělaly vy?

Obrázek uživatele ha.nka

staršímu jsem v šestinedělí žehlila po rubu "z dezinfekčních důvodů" a pak jsem to přejela po líci "na krásu", pak jsem asi tak do půl roku žehlila jen po jedné straně, mladší jsem žehlila asi 4 týdny. Teď vyprané prádlo rovnou skládám do skříní, aby to mohli nosit, a když se mi chce, tak to jednou za čas všechno vytáhnu a přežehlím. Dětem je skoro pět a dva a půl.

Obrázek uživatele DenyPu

U první jsem žehlila dlouho, u druhého jsem to po šestinedělí zabalila. Je živ a zdráv! Tak hrdě do toho! :///: Pápá Jo, jinak slintáčky jsme se pokoušeli používat, ale stejně je děti měly víc na zádech než vpředu a většinou, když si ti naši poblióni ublinkli, tak jsme byli ohození i my dospěláci. Převlékala jsem x-krát denně. Sluníčko

Obrázek uživatele DenyPu

U první jsem žehlila dlouho, u druhého jsem to po šestinedělí zabalila. Je živ a zdráv! Tak hrdě do toho! :///: Pápá

Obrázek uživatele Zdenda3

dceři je 4 a pul a žehlím pořád :s:

Obrázek uživatele Keltka

Ahoj, pořiď si takové ty igelitové bryndáčky, co mají igelit buďto zespodu nebo jsou celé takové igelitové jakoby.

Obrázek uživatele Freya

Díky - kouknu po nich Wink

Obrázek uživatele Keltka

Pardon, zapomněla jsem napsat že jsem taky žehlila to, co měl malý především na těle-punčocháčky, bodýčka a dupačky, prostě to, co měl přímo na sobě, ty mikinky tolik ani ne. Ale doporučuji fakt žehlit, vždyť to zabere chvilku, jsou ty věci malé Lol

Obrázek uživatele Freya

Jojo-už to bude rychlovka - já to totiž doteď (poctivka-pako) žehlila z obou stran (respektive ze 4 - jakože předek a zadek z rubu i líce :s: ) ... u prťavejch bodýček a overálků vcelku opruz }:)

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Na základě jiné diskuze bych ráda znala vaše názory na domácí vzdělávání protože mě ten příspěvek celkem překvapil, ale nechci aby se autorce u jejího dotazu rozjela debata o kterou nestojí.

Co vede rodiče k tomu aby svoje děti neposílali do školky a do školy a učili je sami doma?

Jaký na to máte názor vy ostatní?

Přímá adopce

Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

Přímá adopce

Dobrý den,

jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

Přímá adopce

Hledáme maminku co se nemůže o své miminko postarat a chtěla by ho dát k přímé adopci. Své vlastní miminko nemůžeme ze zdravotních...

Hledáme dětátko k přímé adopci

Dobrý den,

 

s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u...

Změnily jsem vám nějak prsa.

Holky ráda bych se zeptala jestli po té antikoncepci nebolí prsa a nebo spíš se zvětšují je poznáte rozdíl děkuji za odpověď.Niki