zdravím vás všechny

17.10.2007

holky, tak jak se dneska máte? Já jsem v práci, v kanceláři a vztekám se už od rána, protože tady máme tak skvělé připojení k internetu, že by se z toho jeden posr..., trvalo mi to dlouhou, než jsem se tady vůbec dostala. Ale proč píšu, v neděli budeme sdělovat rodičům, že čekáme prcka, bude tam i můj brácha s přítelkyní , která je nyní v 10. týdnu a čekají dvojčátka, tak to chceme říci rodičům společně. Jen nevím, jak na to?!?!?! Máte někdo nějaký nápad?

U nás je to malinko podobné.. sestřenka má už dvě malé děti a čeká třetí, má termín týden po mně, takže taky šoky v rodině :-D

tak to bych já nerešila mezi dveřmi.. TO bycjh řekla až po obědě..JEn tak mezi řečí bych řekla, že čekáte mimi, nechat je nadechnout a švagrova at řekne a my čekáme rovnou dvě...:-) Myslím, že to bude šok jak blázen!!! Ráda bych viděla reakci Vašich...:-)

In reply to by fekiska

by nebylo od věci nalít jim nějakého panáka, kterého by měli po ruce..aby ho mohli do sebe rovnou kopnout, protože to mozná bude nejlepší první pomoc!!:-) Je to ale moc hezké... Určitě budou plakat dojetím!! Ať se V8m ten den vydaří!!

Joj tak pozor at to s nima teda nesekne tu reakci bych chtěla vydětmusíš nám potom o tom napsat jak to dopadlo.Jinak nám net jede zatím ok tak snad nebudou problémy,ale hl.to chce klid nebo se mimísek bude zlobit:-)

Paani, to bude nadílka:-)) Krásný. No připravte si asi nějakou první pomoc:-DD Ale jinak gratuluju a hodně zdravíčka.

No jasně přijďte a mezi dveřma, až jim budeš dávat pusu, tak řekni ahoj babi, ahoj dědo...:-)))) My jsme ho plánovali, takže u nás to pochopili skoro hned..
A pokud jdete dva páry, tak si normálně sedněte a řekněte, že máte pro ně novinku...uvidíte jakou jim uděláte radost... Je super, že i bráchova přítelkyně,budete mít společný téma!!

Ahoj fekisko,já jsem dnes taky docela zlá.Pořád mi to tady padá,to je k vzteku.
Tak tolik zpráv najednou?To se tvoji rodiče asi zblázní-3vnoučky najednou:-))))))
A jak jim to říct,to netuším,asi to nebude jednoduché.Hlavně mějte po ruce mobil,kdyby to s nimi seklo:-DDD.Jinak přeju šťastné pořízení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka