zdraví je fakt nejpřednější

06.05.2008

Ahojky mamči, těhulky i snažilky...Jakpak se daří? já jsem dnes jak slzavé údolí....chodíme s Tomíkem na rehabilitaci, kvůli tomu, že vytáčí hlavičku i s tělíčkem doleva a včera se na něj přišla podívat neuroložka a poslala Tomíka na vyčetření EEG a UTZ hlavičky...Tomíček totiž vůbec nedělal to, co ona chtěla...prý to může být z toho, že ho vytáhli pozdě při porodu a měl špatné ozvi srdíčka...já doufám, že to bude tím, že byl jen líný....Tak se mějte krásně...

Ja nechapu proc nas porad tak strasi :n: Moje Terus ma taky sklon vic do leva ale kdyz potrebuje task udela vsechno i na pravou stranu.Nenech se stresovat.Dej mu chrastitko z prava ,nebo na postylku mu naves veci na prave strane a za par dnu mas po problemu :one:

Ahojky, neboj se, bude to O.K. - my jsme cvičili Vojtovku až do roka, potom různé jiné cviky a malý je dnes v pořádku - je mu 6 let (jen má po mamince ploché nohy ;o)) ). Na neurologii nás honili asi do 3 let, ale nikdy žádnou odchylku nenašli. Strašili nás tím, že malý bude jak Miloš Zeman - a není. Tak cvičtě a brzy bude všechno fajn. PS: rentgen malému dělali už po 48 hodinách, co byl na světě - a nijak mu to neuškodilo - od 4 let plynule čte a počítá do 100. Porod byl taky horší ( nakonec byl na JIPu - chytil nějakou infekci), ale dnes je opravdu v pohodě. Máš krásné miminko, tak se drž !!!

Ahoj Iví, Tomášek je opravdu moc krásńoučkej a všechno určitě brzy dožene. Držím pěstičky, aby to tak opravdu bylo :h: :h: :h:

ahojky iwuschko, neboj, nic se nejí tak horké jak se uvaří ;) uvidíš, všechno dobře dopadne, hlavně nesmíš plakat, aby Tomášek na tobě nic nepoznal. A je moc krásný :c: :h: :h:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka