Zavinovačka Emitex-zkušenosti

12.11.2011

Zdravím všechny maminky.. Mám takové dilema.. Chtěla bych koupit tu zimní zavinovačku od Emitexu do autosedačky,ale..příjde mi že je dost velká,nebo ne??. Jaké máte zkušenosti?? Myslela jsem.že až půjdu z porodnice,tak malýho do toho v tý sedajdě zabalim. Nějak s to vůbec neumim představit.. Jak jste to měly vy? Mám termín za 14 dní..počítám že bude pěkně hnusně a zima.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já taky musím pochválit, mám ji (měla jsem ji už předtím na Gabču a pro úspěch ji mám zase i na Pavlínku, i když jsem ji po minulém těhotenství prodala - byla jsem s ní tak spokojená, že jsem si ji koupila zase)... zatím sice máme dost místa, hlavně v nohách, ale to je nepodstatná maličkost... je to věc k nezaplacení... :one:

Ahoj,

my ji máme a je fakt super! A dost přizpůsobivá, takže se neboj, že by ti do ní mimi "nepasovalo" :-) Navíc se dobře a snadno upevňuje do té autosedačky. Je opravdu hodně teplá, takže malý v ní ještě teď v listopadu jezdí jen v bodýčku a dupačkách a bez čepičky a i tak je kolikrát zpocený :s:

Já jsem s ní naprosto spokojená, využila jsem ji nejen do sedačky, ale i do kočáru když to ještě a nebo už nebylo na fusak. Za mě ano je super :one:

Taky jsme ji měli a nejenom my ;-) Je sice dostatečně velká, ale i to malé miminko tam bude v pohodě-dá se hodně přizpůsobit ;-)

Taky ji máme a nemůžu si ji vynachválit :) mám i jiné fusaky a pod. ale furt používám jen tu zavinovačku od Emitexu :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka