zánět středního ucha

22.02.2013

Prosím o radu! Dcera si dva dny stěžovala na ouško a v noci plakala. Jeli jsme na ORL tam řekly že má zánět středního ucha,ale že na píchání to zatím není. Dostala ATB Ospamox a kapky do uší Otobacid. Horečky nemá, ale brečí mi tu že jí to ouško bolí. Chci se zeptat zda můžu s klidným svědomím k ATB dát Nurofen nebo panadol ať jí to pomůže od bolesti ikdyž nemá horečku? Ospamoxu jsme dali zatím jednu dávku, má ho po 8hodinách ale asi jí to stejně zabere až tak za 1-2dny,ne? Moc díky!!!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak moje dcera si dnes ráno také začala stěžovat na bolest ouška. Horečku jsem žádnou nenaměřila, ale dala jsem jí Brufen na bolest a budeme muset nejspíš na pohotovost. To se asi samo nespraví. Má takovou zastydlou rýmu. Moc to z ní nejde. Brufen má prý i protizánětlivé účinky. Určitě můžeš dát.

Holky moc moc díky za odpovědi.Nurofen jsem teda hned teď dala, tak snad se jí uleví a zvládnem to opravdu bez píchání.Ještě jednou díky a ať jste Vy i Vaši prďolkové zdraví!!!! :a:

Klidně dávej dva tři dny po šesti hodinách něco na bolest. Pak už se malé uleví a nakonec budete ještě rády, že ouško nepíchali. Čím míň se píchá, tím líp. Tak se držte.

ahoj, pokud jí takhle bolí tak je zvláštní že jí ouško doktorka nepíchla. Holt každý doktor má jiné postupy. Určitě jí můžeš dát léky na bolest. Pokud by se jí bolest zhoršila tak jeďte opět na pohotovost...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka