Vyvolaný porod-Hradec Králové

20.06.2011

Ahojík .....tak nepomohlo vůbec nic a zítra mám nástup v 7 hodin do hradecké porodnice na vyvolání??Už jste tam některá byla??Jak to tam bude probííhat??Jaké to tam je??Mám docela strach:(...tak sbírám informace kde to jde........ptát se na to jestli je vyvolný rychlí porod nebo není je zbytečnéé.....jsem druhorodička a myslím si,že je to na přírodě a příroda je mocnáá.....:-)Takže jak to má být ,tak to bude a s tím já nic nenadělám....:-)Mocinky všem děkuji .....

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj tak já jsem tam na vyvolání taky byla ale už je to skoro tři roky.Nástup jsem měla taky v sedm tak si mě přijali rovnou na sale.Nejdřív se přišla podívat doktorka jestli to pujde normálě pak přišek doktor zase mě vyšetřil a začali jsme sepisovat všelijaký papíry.připojili mě na monitor a já pořád ležela.Pak se šlo do přípravny na klystýr no a pak na sál.To už tam semnou byl manžel.Asi tak v půl desátý mě píchli vodu a zavedli tabletu.Každý dvě hodiny mě chodil kontrolovat doktor.PA chodili častěji.Byli všicni moc hodní.Ničeho se neboj.Rodila jsem až v osm a to mi ještě PA hodně pomohla.U tebe to bude třeba rychlejší.Držím palečky!!!!!

ahoj, tak s vyvoláním zkušenost nemám, ale co se týče porodnice, tak jsem byla moc spokojená. Všichni příjemní, ačkoli jsem měla problémy s kojením a psychicky jsem na tom byla dost blbě, pomáhaly mi, podporovaly mě, zkrátka byly fakt perfektní. Ted mluvím o sestřičkách, doktoři taky fajn, vše mi vysvětlili, ptali se jak mi je, zajímali se. Ale s nima jsem se moc nevídala. A při porodu jak přišel doktor, hned mi podal ruku, představil se a snažil se říct něco vtipného, ale co nevím, měla jsem zrovna kontrakci :s: Takže se neboj, určitě to bude v pořádku, držím moc palce,at to máš rychle za sebou. :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka