Vyvolání porodu

02.06.2009

Ahoj holčiny, tak zítra nastupuji do nemocnice na vyvolání porodu. Vůbec nevím co mě čeká a začínám být trochu nervní... Vy, které jste si tím taky prošly nebo které o tom něco víte, prosím napište. Děkuji :||):

Holky všem vám děkuji za podporu a za vaše zkušenosti. Jste moc hodné-doufám že vše dobře dopadne. Ještě jednou děkuji všem.

Hlavně buď v klidu a snaž se to brát jako fakt, že už zítra bude na světě další krásné miminko!! tvoje miminko!!! Obavy má samozřejmě každá ( i já jsem taková malá posera), mě vyvolávali porod tabletkou a také jsem měla 2 kapačky a šlo to ráz na ráz. Já mám dojem, že je to rychlejší ( alespoň u mě). teď čekám druhé a mám termín za 7 týdnů. Tak jsem zvědavá zda to půjde taky tak, nebo samovolně. Drž se - bude to dobrý!!!

Ahojda, mě porod také vyvolávali a v pohodě... Byl to můj první, tak nemůžu zatím porovnávat, ale byl to fofr.
V 13,00 mi dali tabletku, v 15,00 první lehké bolesti jako při měsíčkách, v 16,30 mi praskla voda, zrovna když mi dělali monitor, takže rána jako z děla... No, potom to byl fofr, klistýr a hned že půjdu na sál, aby mi nechali kapat antibiotika na streptokoka... Jo, jenže já jim tam začala už rodit... Haha, antibiotika ani nestihli vykapat :s: :s: V 18,22 se nám narodila Ämálka.
Přeji rychlý a pohodový porod jako jsem měla já :||): :one:

Ahojky, jeden den jsem nastoupila, dali mi kapačku s oxytocinem (zátěžový test), ta to mohla rozjet, kdyby mi jí nenapíchla sestřička vedle žíly, takže vykapala pod kůži.... No nic, večer mi píchli injekci prý na uvolnění svalů (mě přišlo spíš, že na spaní, byla jsem jak zpitomělá a spala jsem celou noc, asi chtěli, abych měl sílu). ráno vdevět zavedli první tabletku, přišly lehké stahy, otvírala jsem se, dali druhou tabletku, v 11 jsem byla na 3 prsty, bolesti stále šly vydržet, v půl třetí na 5 prstů otevřená, šla jsem na porodní box (teda předsálí, páč nás rodilo hodně a nebyli na to jaksi vybavení), tam jsem měla nejhorší bolesti, udělali mi klistýr, v půl šesté jsem byla konečně na 10 prstů, napíchli mi infuzi s oxytocinem, aby to postupovalo rychleji, no a ve třičtvrtě na 6 se Natálka narodila..... Nebylo to tak hrozný, i když v tu chvíli jsem žadonila o císaře, epidurál, rajskej plyn nebo různý narkotika (který jsem nikdy nezkoušela), hlavně aby ty bolesti přestaly :s:

ahojky,mě dali kapačku,ta kapala asi 2 hodiny a nic,nedostala jsem žádnou tabletku na rozpuštění čípku nic,pak mi píchli vodu,a pěkně se to rozjelo,malá byla za 4 hodiny venku...no,byla to rychlovka,po píchnutí vody hned přišly kontrakce :a: ...teď v sobotu mám první termín a příští neděli druhý,tak jsem mooc zvědavá,jak to bude,každopádně držím palečky,alespoň víš,že už to konečně bude..já bych už taky šla nejraději rodit.tak hodně štěstí a rýchlý a co možná nejméně bolestivý porod!!! :a:

:a: Tak mě vyvolávali 1 porod.Nastoupila jsem do porodnice,natočili mi křivku,prohlédl primář a nález zněl,že to bude k porodu,měla jsem 8dní po termínu.Píchli mi provokačku nebo častěji dávají tabletu,ale mě to nezabralo,jen mi odešla zátka.Následuje klystýr,holení,měření atd.Poté mi píchli plodovku a to už byl mazec.Říká se,že vyvolávané porody jsou bolestivejší,ale to nemám zatím s čím srovnat.Druhý termín porodu mám 12.6,tak uvidím zda to půjde samo nebo medicína bude muset pomoct.Jinak malej se narodil za 4.5h od propíchnutí vody,tedy 1kontrakce 3900g 50cm,takže docela rychlovka,taky přeju rychlýporod ať máš už mimčo u sebe pa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka