Výtok | Moje těhotenství.cz

Výtok

Obrázek uživatele Opinka

  Ahoj holky, mám dotoz ohledně výtoku. Dneska jsem v 5+2 a ted jsem si všimla, že mám akový hustší bílý výtok Sad , který nezapáchá. Ani to nějak nesvědí, jak to máte vy a je to normální? :? :? :?

  Komentáře

  Obrázek uživatele Terinka84

  Určitě to dr. řekni, ať na to koukne, tento výtok je normální a nemusí to nic být, ale já ho měla taky úplně stejný, řekla to doktorce a ona našla infekci, tak mě léčí a říkala, že se to musí vždycky zkouknout, protože to může být ten neškodný, stejně jako tak ten škodlivý, který, kdyby se nechal by mohla způsobit potrat, předčasný porod a podobně.

  Obrázek uživatele Opinka

  Tak to jsi mě celkem vyděsila s tím potratem atd.!! Doufám, že bude stačit, že tam zajdu až v pondělí... :O

  Obrázek uživatele Terinka84

  Infekce je zrádná věc, já pravděpodobně kvůli zanedbané infekci rodila dřív a Kačenka měla nízkou váhu, tu toho "doktora" už nejsem a moje nová my říkala, nemusí to být nic, ale abychom si byly jisté, kouknem na to, tváří se to stejně, jako to nic (resp. ten běžný těhotenský výtok), ale byla to infekce (jen mi řekla, co může infekce způsobit - rozhodně jsem tě nechtěla vyděsit, to se omlouvám). a já myslím, že to určitě do pondělí vydrží.

  Obrázek uživatele Brázdilová

  Já ho mám taky celé těhotenství a měla jsem ho i u první dcery. Pokud nezapáchá a nesvědí, tak je to normální, ale trochu nepříjemné Wink Bez intimky se ale neobejdu :€\€:

  Obrázek uživatele Opinka

  Smile Díky, snad to teda bude ok, v pondělí jdu k Dr. tak mu to pro jistotu řeknu, ať na to kdyžtak mrkne. Wink

  konizace - problémy

  Tak jsem holky podstoupila tu konizace, asi jako kazda jsem se vnitrne obavala, ale ze to bue takoveto peklo to jsem fakt necekala....

  Rýma

  Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

  Prima adopce

  Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel...

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

  Přímá adopce - Hledáme

  Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

  Jakpak jste se vyspaly? Doufám že líp než já. Každou chvíli jsem byla vzhůru. Když jsem nepotřebovala čůrat, pálila mě šíleně žáha. Měla jsem chvílematakový nervy že jsem si říkala, proč nevylezu a na spaní se nevyprdnu. No jo jenže rádno vstát a připravit se na dnešní monitory. Doufám že dnešní ozvy budou dobrý !! Abych tam zase neměla nějakou vyjukanou sestru ... ;)!

  Tak budu končit 13. týden a vypadá to, že ranní nevolnosti už ustoupily. Čtyři dny už mi není ráno špatně, i když vstávám do práce, tak doufám, že to vydrží.

  Ahojky, chci se zeptat, ovulka nebyla že? Ode dneška mi stoupá zase teptlota. První test je z 10 DC, další 15 DC a ty dva jsou de včerejšla 17 DC. Vím že se to má dělat postupně, ale prostě jsem to dělala odhadem podle BT.
  Díky moc.

  Ahojky holky,

  Ahoj holky, nemáte nějakou inspiraci co uvařit? Nebo co budete vařit? U nás je to věčnej problém něco vymyslet, ach jo. Mám chuť na brambory, jen samotné s máslem a mlékem, jenže to dětem a mužskýmu stačit nebude. Děkuju za tipy. Tereza

  ahoj holky dík že jste na nás mysleli-nakonec to dopadlo dobře.Srdíčko tam hezky blikalo a dostala jsem první obrázek- akorád mi nejde sem vložit protože má blbej formát.Další kontrola 14 a to mi budou brát i krev.Jinak mi pořád nic neni takže zatim krom těch nervů bezproblémové těhu.Tak se mějte a hezký mrazivý den

  Ahoj holky, mám dotoz ohledně výtoku. Dneska jsem v 5+2 a ted jsem si všimla, že mám akový hustší bílý výtok Sad , který nezapáchá. Ani to nějak nesvědí, jak to máte vy a je to normální? :? :? :?

  ahojky holčičky.... Pápá

  ahojte holky, moc ráda bych se k Vám přidala do seznámku červenčátek 2011 :o))

  končím 20tt a ráda bych se s vámi podělila o svoje pocity :o))
  pohlaďte bříška a krásný den Pápá Pápá

  Ahoj, tak nám v neděli bylo 8 měsíců. V pondělí jsme byli v poradně a Dr. jen koukala, vážíme 8,95kg,to je v pohodě, měříme 77 cm a to už je cca 1cm nad horní hranicí jejich praštěných tabulek,když se ale podívala na taťku, který byl s námi tak už to víc nekomentovala :C]]: Krevní obraz už je v pořádku,takže po půl roce braní železa,už je brát nemusíme.