vincentka

12.03.2013

Potřebuji poradit už skoro dva měsíce mám šílený kašel... prošla jsem si chřipkou to jsem měla i antibiotika.. tak na 3 týdny kašel i rýma polevila, ale ne zcela ted se to vše rozjelo na novo ten kašel i rýma je šílená.. sestra mi říkala že mám zkusit vincentku no jo ale kolik jí mám za den vypít a myslíte že to pomůže? máte s tím někdo zkušenost? Jinak jsem ve 22+2

Ahojky sice už mám po porodu a při kojení je to mnohem horší, protože skoro nic nemůžeš. Ale pomohlo mi nastrouhat zázvor, vymačkat citrón a med - smíchat to, dát si to do takového vajíčka na sypaný čaj a i s tou šťávou zalejt... Ten strouhanej zázvor má mnohem větší sílu a není to zas až tak dobrý, ale pomohlo to... Zhruba za 4 dny jsem byla zas v pohodě, ale vypila jsem toho min. 1,5 l denně... Snad by ti to taky mohlo pomoct... :a:

TAk s tím se už potýkám 10tý den. Urputný kašel, rýma, chrčení na průduškách :-( Dr. mi řekla Bioparox. Ten zabírá. A vincentku do nosu.

Ahojky :///: ,já ted taky dobírám antibiotika na rýmu,už se to ale lepší a ted si mám dávat taky už jen vincentku teda do nosu.Jinak kolik té vincentky vypít je tam tak zhruba napsaný na obale..Ještě jde do nosu myslím mořská sůl ve spreji či physiomer,já si tam na noc šplíchla i olynth(ale ten se nesmí používat moc dlouho,páč vyvolává závislost a hrozně vysušuje nos)No a na ten krk(s tím sem zas marodila před dvěma měsíci)mě zabralo kloktat 2x denně slivovici,cumlat bonbóny-halls,šalvějové,hašlerky....nebo septisan..
a hlavně hodně pít čaj s medem a citrónem a brát vitamín C
Snad ti to trochu pomůže :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka