veříte na pořekadlo s prstýnkem?

11.07.2012

Ahoj mamči,věříte na pořekadlo s prstýnkem co se má narodit? Zajímalo by mě,komu se to opravdu povedlo. Mě to první ukázalo holčičku,tu mám,teď to ukazuje kluka. Jak jste na tom vy,co jste to zkoušeli? Vyšlo to? :s:

Kliknutím vložíte smajlíky:

já myslím, že to záleží taky možná na tom, kdo to dělá :s: Hele moje mamka kdysi i vykládala karty a byla v tom dobrá, už to dáááávno nedělá ale když jsem byla těhotná podruhé chtěla jsem překvápko, a 2 týdny před koncem se mě ptala, jestli mi to může zkusit, tak jsem souhlasila, stejně na to moc nevěřím :s: mamka točila a točila a já si už nepamatuju, co to bylo, jestli kývání nebo kroužení a říká mi holka, a já říkám fakt? a ona, ne, to jsem se ptala na tvoje první dítě (máme holku :s: ) a podruhé kroužila a ptala se na to co je bříšku a dělal se pravej opak, tak mi řekla, že je to 100% kluk, já tomu nevěřila, si říkám, tak to zkus na třetí čtvrtý pátý dítě a uvidíme haha, že se bude vždy něco dít a mamka se snažila a prstýnek se už ani nehnul, takže tím mi přepověděla, že třetí ani žádný další dítě nebude :s: (čemuž já i věřím). Jo a narodil se kluk jako buk :a:

Je to teda zvláštní,ale mně to zatím taky vychází. Máme holku a mladšího kluka. Ještě mě podle prstýnku čeká kluk,tak uvidím. Jo a všem okolo taky vychází :? :metal:

Ahoj. Mě to dělala kamarádka a trefila se, a ona sama tvrdí, že jí to zatím vyšlo vždycky ;-).

já to kdysi u 1. syna zkoušela, vyšlo mi to, ale nějak na to nevěřím spíš je to náhoda, u 2. dcerky jsem to nezkoušela, tak nevím

já už jsem na to alergická, bo mě s tím furt otravuje mamka.
Taky zkoušela první a trefila se, ale já to tušila i bez prstýnku, a přece jen je tam šance 50/50, že se trefíš.
Pak ještě dál machrovala, že mi předpověděla den i čas porodu - NETREFILA Se :-DDDD

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka