Už mě to moc nebaví

06.07.2013

Tak jsem se dostala do fáze, že už mě to nebaví a chci to mít za sebou. :€O: Zbývají nám dva týdny do termínu a to co předvádí mimčo v bříšku je šílené. Břicho mi tvrdne snad každou hodinu, ale to jsem si už zvykla, když mi tvrdne od 18týdne. Prcek tam dělá salta nebo něco na ten způsob, hlavičkou mlátí o stydkou kost (aspoň mi to tak připadá), každou chvíli škytá a na pravém boku očekávám modřinu z té nohy, co se snaží protlačit ven. Doufala jsem, že ke konci už se tolik hýbat nebude, když tam mám přece mít méně místa, ale houby. A to ještě každý večer přemýšlím, jestli se poslíčci můžou projevovat ostrou bolestí v tříslu. U prvního těhu jsem měla poslíčky asi od 35 týdne, ale přišly mi nějak normální. Tohle je dost nepříjemné. Máte někdo taky píchání v třísle? Tohle ještě neznám :00: No každopádně jsem se dostala do fáze: "sakra, už mě to nebaví"

Ahoj. věř, nejsi v tom sama, mám dosti podobné pocity a to mi zbývá ještě cca 5 týdnů. v posteli už nevím jak si mám lehnout, oholit si nohy nebo nalakovat nehty je nepřekonatelnej problém, natékám že se nevejdu do bot a je mi manželův snubák kterej mi klouzal i z palce....musíme vydržet.....

ahoj přesně vím jak se cítíš, já mám necelý týden do termínu a už toho mám taky dost. Mimčo je hodně akční bolí mě celé břicho už na dotek jako by to byla jedna velká modřina, na spodek taky strašně tlačí a je ta bolest někdy ostrá, břicho tvrdne, poslíčci jsou taky. Na poslední kontrole mi dr. řekl že je vše připraveno na prst otevřená ale mimčo ne a ne jít na svět. No prostě musíme vydržet a nevím jak ty já mám doma ještě skoro 3letou dcerku a je hodně divoká tak si fakt užívám.
Vydrž nejsi v tom sama :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka